2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Val D'Elsa Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Borgo San Luigi Prosječna ocjena: 10

„Sve je savrseno, lokacija, priroda, osoblje i hrana. Perfektno mjesto za posjet Toskani”

• Toscana Ambassador Prosječna ocjena: 10

„Velika kupaonica, čista soba i ljubazno osoblje.”

• La Corte D'Elsa Prosječna ocjena: 10

„Najbolji smjestaj u kome smo bili. Sarmantan Italijanski stil, veliki prostor i veoma cisto! Dvoriste sa bazenom je posebna prica. Svaka preporuka.”

• Hotel La Collegiata Prosječna ocjena: 9

„Objekt je prekrasno uređen.Krevet je bio jako udoban.”

• Leon Bianco Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je bila savrsena, soba velika, sa velikim bracnim krevetom. Osoblje jako ljubazno”

• Villa Sabolini Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija...mir i predivna priroda. Restoran nudi izvrsna jela za svakoga po nešto. Preporučujem svakako.”

• „Prelepo imanje,lako dostupno i na dobroj poziciji za obilazak Toskane. Izuzetno pitomo i mirno okruzenje,osecali smo se bezbedno. Privatni parking je olaksao povratak svaki put🙂 Nazalost,zbog loseg vremena nismo mogli u potpunosti uzivati u pogodnostima koje pruza.”

• Le Mimose B&B Prosječna ocjena: 10

„Simpatičina vlasnica trudi se da se svi osjećaju kao kod kuće,doručak obilan i raznovrstan.Idealan smještaj za one koji vole selo i prirodu.”

• Antica Dimora Prosječna ocjena: 10

„Toliko smo bili oduševljeni sa doručkom u vrtu te uslugom i ljubaznošću naše domaćice. Soba je bila čista i uredna. Prekrasno rustikalno uređenje daje poseban doživljaj i ugođaj. Topla preporuka za odmor.”

• „Jako lose iskustvo imamo iz ovog hotela. Neljubazni, komentarisu sta vozimo a hocemo da ustedimo placajuci preko bookinga. Tako ds smo za nas smjestaj platili dva puta, preko bookinga 83€, a na recepciju 99€.”