Val D'Elsa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobry kontakt z personelem, bez problemu zostaliśmy przyjęci późno w nocy (z powodu opóźnienia promu z Korsyki). Śniadanie w porządku, dość duży wybór”

• „Dobre położenie, spokojna okolica, bardzo ładnie usadzone, wygodny pokój, fajny basen, bardzo miła i pomocna obsługa i rewelacyjna restauracja na miejscu. Polecam szczególnie steka. Najlepszy jaki jadłem! A dodatkowo są specjalne miejsca na zewnątrz dla zwierząt, ja nie korzystałem ale pomysł super. I zacienione miejsca na samochód. Latem pewnie szczególnie się doceni.”

• „Piękna lokalizacja, przemiły personel. Korzystaliśmy z domków, do których prowadził dość trudny dojazd - bardzo stromo, jak to we Włoszech. Należy wziąć to pod uwagę.”

• „Piękny widok z hotelu.”

• Villa Sabolini Ocena: 10

„Przepiękna willa w prawdziwie toskanskim stylu, elegancka i bardzo zadbana. Otoczona przepięknym ogrodem z widokiem na toskanskie wzgórza. Rewelacyjny basen. W trakcie naszego pobytu wszystko kwitło i w hotelu roznosił się przepiękny zapach. Śniadanie w formie bufetu, kontynentalne, smaczne, chociaż przy dłuższym pobycie nieco monotonne. Na miejscu dostępny duży parking, ogrodzony, zamykany i monitorowany.”

• „Miejsce piękne i usytuowane blisko turystycznych atrakcji. Super miejscówka na wypady rowerowe i zwiedzanie samochodem. Cisza, spokój, blisko restauracji z pysznymi kolacjami. Śniadania przynoszone do apartamentu 👌😊. Bardzo mili właściciele . Polecam !!!”

• Hotel Le Renaie Ocena: 10

„Hotel umiejscowiony w niewielkiej odległości od urokliwego San Gimignano. Pokoje wygodne i schludne. Bardzo dobre śniadanie z posiłkami na ciepło. Otoczenie hotelu zachęca do relaksu na świeżym powietrzu dzięki dużemu ogrodowi. Na miejscu jest również basen, z którego nie zdążyliśmy skorzystać. Podróżowaliśmy na rowerach, które mogliśmy na noc zostawić w zamykanym garażu.”

• „Fantastyczna lokalizacja. Przemiła obsługa. Nasz pokój był dostępny godzinę przed planowanym meldunkiem.Bez problemu udało się zameldować. Wygodne łóżka. W pokoju czajnik, kawa,herbata. Bardzo czysto. Duża łazienka. Rewelacyjne śniadania w przepięknej restauracji że wspaniałym widokiem na winnice i pejzaż Toskanii. Duży wybór serów,wędlin,pieczywa,soki,owoce.Pyszna kawa. Przemiła obsługa. Polecam. Wrócę na pewno.”

• „Dobry hotel na krótki pobyt, miły personel, dobre śniadania.”

• Hotel Le Macine Ocena: 10

„Lokalizacja przede wszystkim i panorama przy hotelu”