Val D'Elsa Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Cantagrillo Boutique Resort Průměrné hodnocení: 10

„Poloha, nadherne misto, skvela majitelka, ktera pobyt zdokonaly“

• La Casina di Cinzia Průměrné hodnocení: 9

„Výborné místo. Uprostřed "nejzajímavějšího" Toskánska. Přiměřené dojezdové vzdálenosti vlastně do všech důležitých míst. Měli jsme denní výlety. Nejdále Pisa a Lucca (cca 150 km), Florencie 58 km, Siena 30 km, Voltera 25 km. Do centra San Gimignana 10 min pěšky. Příjemné ubytování na "přespání". Na celodenní pobyt se to nehodí, ale pro poznávací zájezd to je výborné.“

• Fattoria Le Fonti Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné klidné místo, nádherné výhledy, nový velmi dobře vybavený apartmán - vše co jsme potřebovali k vaření bylo k dispozici. Hostitelé byli velmi milí a přátelští a se vším nám ochotně poradili. Velmi jsme přivítali ochutnávku vín a oleje z produkce farmy s možností nákupu vybraných produktů - víno bylo excelentní. Ideální poloha ubytování pro výlety do všech zajímavých míst v Toskánsku.“

• La Torre Useppi Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý pan domácí, možnost zaparkovat v soukromé garáži, prostorné ubytování přímo ve věži s výhledem na náměstí, check out jednoduchý, nechat klíče na stole.. není co vytknout, vrátíme se :)“

• Fattoria Poggio Capponi Průměrné hodnocení: 9

„Klidné místo s vinicemi a 2 pěknými restauracemi.“

• Casalchino-Fattoria La Torre Průměrné hodnocení: 8

„Krásná lokalita, velmi klidné místo uprostřed vinic.“

• Fattorie Santo Pietro Průměrné hodnocení: 10

„Vyhledy, okoli, samota“

• Ormanni nel Chianti Classico Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo velmi krásné, přesně v toskanskem stylu, klidné, čisté, dostupnost všude velmi dobrá ze všech směrů.. Silvia a francesco byli úžasní, velmi fajn a hlavně ochotní :-) Díky za vše.. rádi se sem zase vrátíme .!“

• Appartamento La Roccaia Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovani bylo čisté, působilo velice romanticky, útulně. Prostředí velice tiché a výhledy nádherné.“

• Capanna 1826 Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné klidné místo s výhledem do krajiny a na Certaldo. Pohodlné ubytování na venkově mezi vinicemi, velmi přijemná hostitelka.“

Val D'Elsa – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 58 496 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com