Val di Susa Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Room4You Průměrné hodnocení: 10

„Krásné a čisté ubytování.“

• B&B Scotty & Co. Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita je naprosto skvělá, hlavně pokud přijedete na motorce.. Ubytování bylo jednoduché, ale pohodlné, naprosté soukromí a paní domácí byla skvělá a velmi pohostinná. Každý den výborná snídaně a pokaždé jiná domácí čerstvě upečená buchta. Toto ubytování mohu jen a jen vřele doporučit!! Kdykoliv se tam velmi ráda vrátím.“

• Il Giardino dei Merli Průměrné hodnocení: 8

„Příjemná a ochotná paní domácí. Jelikož byla italská snídaně (balené suché krekry a možnost uvařit si sám kávu ve french pressu) na můj vkus nedostačující, požádal jsem o míchaná vajíčka a pečivo. Paní mi s lítosti sdělila že vajíčka ani pečivo nemá, ale po chvíli mě v jídelně překvapila s talířkem, na kterém byl kus vynikajícího domácího koláče. Pochutnal jsem si.“

• La Via del Sole Průměrné hodnocení: 10

„Nadstandardní vybavení, tichá lokalita, skvělá snídaně, a především příjemná a milá majitelka.“

• Oca Carolina Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní přístup Caroliny a výborná káva a snídaně, příště zase a s radostí ;)“

• Oca Carolina Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné klidné místo, dobrý servis, moc milá hostitelka, dobrá snídaně a výborná káva :) pokud budu mít znovu cestu kolem bude to moje první volba! Děkuji Martin“

• B&B Scotty & Co. Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní ubytování v soukromí, připadáte si tu jako doma. Parkování v podzemní garáži. Majitelka objektu je velice ochotná, připraví vám perfektní snídani, poradí vám s výběrem zajímavých výletu do okolí, nebo výběrem vhodné restaurace. opravdu se tomuto ubytování nedá nic vytknout, pokud hledáte na dovolené klid a soukromí je to ta pravá volba.“

Val di Susa – 20 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 7 820 recenzí B&B a penzionů na Booking.com