2. Szwajcaria – opinie o hotelach
  3. Canton of Valais – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Canton of Valais Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowne miejsce, do którego na pewno jeszcze wrócimy - sami lub z przyjaciółmi. Obiekt utrzymany w pięknym designie i z bardzo przyjemnym klimatem - dużo betonu, drewna naturalnego i kamienia oraz niezwykłe zdjęcia zwierząt to coś, co podobało nam się najbardziej. Udogodnienia na najwyższym poziomie, jest wszystko czego potrzeba, a nawet więcej. Pokoje komfortowe, czyste, urządzone z pomysłem i dbałością o każdy detal. Widoki z balkonu zapierające dech w piersiach. Na duży plus strefa wellness z saunami oraz piwniczka z winami. Lokalizacja obiektu jest idealna na każdą porę roku. Muszę również wspomnieć o przemiłej gospodyni, która wspaniale nas ugościła, była bardzo pomocna, wskazała nam sporo informacji odnośnie okolicy i lokalnych atrakcji oraz przygotowywała przepyszne śniadania z miejscowych produktów. Czuć tutaj serce włożone przez właścicieli!”

• „Bardzo miły właściciel. I to tak naprawdę jedyny plus”

• B&B Zum Schleif Ocena: 9

„Weinkeller”

• „Umywalki w pokoju.”

• Pension Taverne Ocena: 10

„Przemiła właścicielka, bardzo dobre śniadanie, codzienne sprzątanie pokoju”

• „Wyśmienite śniadanie, cudowne lokalne jedzenie. Śniadanie w ogrodzie, duży wybór lokalnych smakołyków. Wspaniałe doświadczenie. Bardzo polecam :)”

• „Bardzo przytulne miejsce połozone w pięknej okolicy. Gospodarz bardzo komunikatywny i mily. Obiekt czysty, cieplutko i milutko jak w domu. Polecam!”

• „śniadanie bezmięsne - mnie to odpowiadało”

• „Śniadanie spełniało potrzeby i oczekiwania. Urozmaicone i smaczne. Kawa - pyszna i w dowolnej ilości. Obsługa uprzejma i spełniająca życzenia gości. Dojazd samochodem - atrakcyjny, w typowo górskiej scenerii, co człowiekowi nizin szczególnie się podoba. Widoki z okna pokoju na Sion i okoliczne szczyty - przepyszne, zarówno w dzień, jak i wieczorem, a także przy poranne mgle. Obiekt B&B Cafe de la Post sprostał moim oczekiwaniom”

• B&B Alpenrösli Ocena: 4

„widok z okna, teoretycznia spokojna lokalizacja i super punkt wypadowy w góry. Serwowany grill przez restaurację. Super serwis pokojowy.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Canton of Valais

na podstawie 24 437 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com