Valdarno Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• La Torretta Průměrné hodnocení: 10

„Moc děkujeme za super ubytování. Krásný přístup majitelů, vše bylo čisté a v naprostém pořádku a hlavně Rita a Ricardo velice milí a pohostinní lidé, na které člověk nezapomene a chce se znovu vrátit.“

• La casa di Nina Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování na klidném místě, prostorné, čisté. Hostitelky velmi milé s milým pejskem Ninou. Starostlivé. Pohodlná postel, apartmán měl vše,co jsme potřebovali. Dobře vybavená kuchyň.“

• Agriturismo La Querce Průměrné hodnocení: 10

„My jsme byli naprosto spokojeni, jde o to, co hledáte: my jsme se chtěli podívat di Florencie a Sieny a hledali jsme tedy místo v dojezdové vzdálenosti. Šlo nám hlavně o pohodlné přespání s dostatečným vybavením pro vlastní vaření. Tady na nás čekal apartmán ve starém krásném domě, z oken jsme viděli do malebné zahrady plné upravené zeleně. Místnosti byly prostorné a čisté. Hostitelé velice srdeční - byli k dispozici, kdybychom cokoliv potřebovali, ale zároveň jsme měli dostatek soukromí. Výhodou je, když umíte italsky, čím lépe umíte, tím víc si popovídáte. Ale domluvíte se, i když umíte málo. Až nás zase zláká chuť navštívit Toskánsko, rádi se ubytujeme opět zde.“

• Savernano Průměrné hodnocení: 8

„Místo je v krásném prostředí Personál ochotný“

• Palagina la cascina Průměrné hodnocení: 10

„TOP!!!“

• Villa Francesca Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné místo. Jen je dobré vědět, že příjezd je posledních 800m cestou polní. Je třeba mít auto, které zvládne terén. Nízkým autem by to byla výzva. Za to kouzelné místo to ovšem opravdu stojí.“

• Casa di Ape Emma Průměrné hodnocení: 8

„Velky vybaveny byt v klidnem prostredi. Parkovani v nedaleko. Pekny vyhled z okna.“

• Residence La Poggerina Průměrné hodnocení: 6

„Klidná lokalita“

• Agriturismo La Capitata Průměrné hodnocení: 8

„Nádherný starý penzion na kopci s krásným výhledem a velkým bazénem.“

Valdarno – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 14 831 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com