2. Španjolska: recenzije hotela
  3. Valencia Community: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Valencia Community Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Old Center Inn Alicante Prosječna ocjena: 1

„Lokacija i samo lokacija!”

• Bet Apartments - Canovas rooms Prosječna ocjena: 10

„Smještaj je bio uredan i čist, a susjedstvo sigurno. Lokacija je bila također odlična. Prije dolaska, osoblje nam je sve detaljno objasnilo preko poruka te je odrađen brzi online chek in. Nakon chek outa smo ostavili stvari na čuvanju bez novčane naknade. Preporučam ovaj smještaj!”

• NWT Central Station Valencia Prosječna ocjena: 8

„Lokacija smještaja je izvrsna, osoblje je bilo uslužno i krevet je bio vrlo udoban. Omogućili su nam čuvanje prtljage prije check in-a i nakon check out-a bez naknade.”

• Big Room Happy Alicante Prosječna ocjena: 10

„lokacija”

• Habitación cerca del centro Prosječna ocjena: 10

„Objekt je imao sve što bi trebao imati.”

• ibis budget Alicante Prosječna ocjena: 8

„Objekat je cist, udoban i za ove novce sasvim pristojan. Odmah do je hotel vece kategorije i u njemu ima restoran, bar koji su otvoreni non stop. Cijene su bas pristupacne. Hotel ima svoj parking. Uglavnom dobro ulozen novac.”

• Hostal Antigua Morellana Prosječna ocjena: 8

„Sjajna lokacija i jako ljubazno osoblje. svakodnevne izmjene ručnika i čišćenje.”

• „Osoblje je veoma ljubazno. Smjestaj je uredan i udoban.”

• Pensión Moratin Prosječna ocjena: 8

„Lokacija.”

• Pensión Alicante San Nicolás Prosječna ocjena: 8

„Odlična lokacija, doslovno u centru, na 3 min od glavne šetnice. Vrlo jednostavan ulazak u objekt i super zaposlenici jer su nam dopustili da ostavimo prtljagu prije check-in. Jako čista soba i renovirana kupaona, U sobi pribor za pripremu kave i čaja. U sobi ima i frižider. Gospođa na recepciji - Soledad jako ljubazna.”

30 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u regiji 'Valencia Community'

na temelju 275.407 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u