Valle Aurina Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo fajny hotel z parkingiem podziemnym. Pokoje duże, nowe i czyste i ciepłe. Narciarnia. Miła sauna - zapisy na konkretne godziny i mamy saunę na wyłączność. Śniadania w porządku- zupełnie wystarczające. Ok. 10-15 min jazdy od Kropnlatz. Jest też Skibus obok hotelu. Duży plus za możliwość darmowego ładowania auta elektrycznego :) Polecam.”

• Active Hotel Sonne Ocena: 10

„Byłem tam tylko przejazdem z 1 noclegiem,ale urzekło mnie otoczenie i serdeczność personelu.W obiekcie bar ,a 5 min od hotelu urocza restauracja z pyszną włoska kuchnią i świetnym piwem.🙂”

• „Smaczne śniadania, fajny dojazd w różne atrakcje Dolomitów. Bardzo przyjazny personel, pokój duży i przestronny”

• Ahrntalerhof Ocena: 10

„Bardzo ladny hotel. Bezproblemowo odebralismy klucze. Pokoj byl duzy i czysty. Polecam:)”

• „Śniadania ok. Standard europejski . W obiekcie możliwość spędzenia wieczoru w tzw świetlicy. Można kupić drinki wino, piwo woda, cola -płatne przed wyjazdem.Bardzo komunikatywna wlaścicielka.”

• „Wszytsko super, super basen, widok z balkonu na góry, dobrze wyposażona kuchnia.”

• „Świetny hotel niedaleko stoków narciarskich (15 min. samochodem lub można się też wybrać skibusem zatrzymującym się tuż obok hotelu). Bardzo miły i pomocny personel, smaczne śniadania, wzorowa czystość. Na miejscu bar, a restauracje w niewielkiej odległości. Polecam!”

• „Strefa SPA, posiłki, czystość, rozmiar pokoju.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Valle Aurina