Valtellina Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonała lokalizacja, bardzo dobre śniadanie w perfekcyjnej restauracji w której warto też zjeść Lunch lub kolację. To uczta dla zmysłów.”

• „Zachowany klimat obiektu, miła obsluga”

• „Apartament mieliśmy w budynku przy samych dworcach, rewelacyjnie blisko i zupełnie cicho. Bardzo wygodnie, ładnie, komfortowo. Bagaż można zostawić przed 15.00 zanim dostanie się klucz. Przy głównej ulicy, w prawo ok.40 m od hotelu, jest super bar w którym można zjeść pyszny lunch.”

• „Ogromy pokój z wygodnym łóżkiem (2 dorosłych i 2 małych dzieci zmieściła się). Dostępne łóżeczko dziecięce. Włoskie śniadanie było super - każdy znalazł coś dla siebie. Właściciel bardzo pomocny w każdym aspekcie - polecił restauracje w Tirano. Cisza,spokój i wspaniałe widoki.”

• „Bardzo urokliwe i piękne miejsce w cudnych okolicznościach przyrody. Widoki zapierające dech. Przemili i pomocni gospodarze. Czyściutko, śniadania pyszne i obfite. Znakomite jedzenie w restauracji. Mam nadzieję, że wrócę jeszcze nie raz. Gorąco polecam..”

• „Wszędzie blisko, czysty pokój, wygodne łóżko, bardzo mili właściciele, dobre śniadania!”

• „Nowoczesny i wygodny pokój, śniadanie bardzo smaczne, ustalone z nami na konkretną godzinę. Okolica bardzo spokojna”

• „Przyjemny pokoj. Właściciel pomocny i miły.”

• „bardzo we Włoskim stylu wszystko. pięknie, stylowo, emocjonalnie! polecam!”

• B&B FANCHETTI 1938 Ocena: 10

„Bardzo ładny, zadbany apartament. Czysta łazienka z dużym prysznicem. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość. Bardzo mili właściciele. Choć nie mówili po angielsku to można było się porozumieć. Przepyszne śniadanie jest serwowane w klimatycznie urządzonym pomieszczeniu. Apartament jest położony lekko na uboczu, mimo tego dojazd nie sprawił trudności - droga dojazdowa jest bardzo dobrze oznakowana. Cisza, spokój. Gorąco polecam.”