Valtellina Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pięknie tam jest Super pokoje”

• SANMARTINO SUITE Ocena: 9

„Nie korzystałam ze śniadania , lokalizacja bardzo dogodna , około 500 metrów do stacji Bernina Express .”

• „Piękny stary budynek tuż nieopodal dworca kolei retyckich. Mieszkanie było kompletnie wyposażone, czyste i ciche i duże. Łóżka wygodne. Przemiła gospodyni udzielała wszelkich wskazówek i była bardzo pomocna. Sniadanie pyszne: wszystko pięknie podane, do wyboru wytrawne lub słodkie dania i pyszna kawa :)”

• B&B Ca Tunin Ocena: 10

„Bardzo sympatyczna właścicielka, chętnie niosąca pomoc.Pyszne śniadania, które przewyższyły nasze oczekiwania.Czysto.”

• „bardzo ładnie urządzone pokoje, duża przestrzeń”

• „Hotelik pięknie urządzony. Bardzo miły, pomocny gospodarz.”

• „Zachowany klimat obiektu, miła obsluga”

• Moon Eco B&B Ocena: 10

„Pokój,lokalizacja,śniadanie,personel,obsługa,parking plus podziemny za dopłata.”

• B&B FANCHETTI 1938 Ocena: 10

„Bardzo ładny, zadbany apartament. Czysta łazienka z dużym prysznicem. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość. Bardzo mili właściciele. Choć nie mówili po angielsku to można było się porozumieć. Przepyszne śniadanie jest serwowane w klimatycznie urządzonym pomieszczeniu. Apartament jest położony lekko na uboczu, mimo tego dojazd nie sprawił trudności - droga dojazdowa jest bardzo dobrze oznakowana. Cisza, spokój. Gorąco polecam.”

• Hotel Carpe Diem Ocena: 10

„Usytuowanie, centrum miejscowosci i blisko do wyciagu narciarskiego...”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Valtellina

na podstawie 35 854 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com