3. Varaždin County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Varaždin County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• La Dolce Vita Ocena: 10

„Czysto, dobrze wyposażony, prywatny ogrodzony parking. Wygodne łóżko. Bardzo blisko autostrady.”

• „Spokojna i przyjemna okolica, dobry kontakt z miłą gospodynią 😊😉🤗”

• „Bardzo miła obsługa, miła niespodzianka w postaci napojów , przekąsek i pralinek. Duzo drobnych udogodnień, w tym zestaw kosmetyczny,który akurat nam bardzo się przydał. Czysto, ładnie, przyjemnie. Miejsce parkingowe przy budynku. Bardzo polecam.”

• Apartman Megolina Ocena: 10

„Bardzowyaoki standard. Właścicielka przemila.”

• Apartmani Habibi Ocena: 10

„Dlaczego ten apartament nie ma oceny 10/10? Był świetny! Spędzałam tam tylko dzień w drodze powrotnej do Polski z wakacji na Chorwacji. Było tam absolutnie wszystko, a urocza gospodyni przywitała nas nektarynkami i lokalnym piwem. Wieczór spędziliśmy na hamakach i w wygodnym jacuzzi. W nocy widzieliśmy sowę na drzewie w ogórku. Wymarzony odpoczynek. Polecam z czystym sumieniem!”

• Apartman Olivia Ocena: 10

„Po prostu REWELACJA!!!!! Ocena na booking 10 to zdecydowanie za mało. Apartament na najwyższym poziomie. Najlepsze miejsce w jakim nocowałem. W apartamencie jest wszystko, dosłownie wszystko co potrzebne do dłuższego bądź krótszego pobytu. Kuchnia wyposażona dosłownie we wszystko co może się przydać. Począwszy od zmywarki a skończywszy na korkach do butelek wina. Bardzo wygodne łóżka. Spało mi się lepiej niż w domu, bardzo wygodny dla mnie materac. Wręcz sterylnie czysto. Bezpieczny parking tuż pod oknem. Super niespodzianka w lodówce. Bardzo dziękujemy za napój i wodę. Wspaniali właściciele. Bardzo sympatyczna para, cudowni ludzi i bardzo kontaktowi. Jeśli będzie okazja to na pewno z przyjemnością wrócimy. Obiekt zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania ☺️”

• „W sumie niedaleko od autostrady. Cisz, spokój.auto na podwórku pod oknem, wejście do pomieszczenia mieszkalnego z poziomu podwórka.”

• „Piękna okolica, dobre jedzenie”

• „Piękny nowy apartament ze wszelkimi udogodnieniami i bezpiecznym parkingiem na starym mieście cudownego Varaždinu”

• „Jest wszystko czego potrzeba na międzylądowanie w podróży. Pomocni gospodarze, kawa herbata, pies.”