2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Vas – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Vas Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Türkiz Apartman Ocena: 10

„Miła gospodyni, apartament zgodny z opisem. Gorąco polecam.”

• „Czysto .Blisko baseny sklep restauracja”

• „Apartament ulokowany w samym centrum miasteczka, na starym rynku. W zasadzie wszędzie blisko. Pokój przytulny, czysty i cichy. Można było zapłacić za pobyt w euro. Przy recepcji ekspres do kawy dla gości za darmo, ale nie mieliśmy okazji skorzystać. W sam raz na jednodniowy nocleg w trasie.”

• Apartman Golf Lux Ocena: 10

„Sniadanie było znakomite , przygotowywała je moja żona ;jedliśmy je na tarasie na łonie przyrody.Duzy spokój na całym obiekcie prawie żadnych wczasowiczów w okolicy .Wymarzony apartament żeby wypocząć . Bardzo dużo ptaków.”

• „Bardzo mili i pomocni właściciele ❤️ Świetna lokalizacja chociaż przy jakiś imprezach organizowanych na rynku decybele dają o sobie znać , w apartamencie jest wszystko czego potrzeba , ładnie urządzony ,czysciutki .”

• „Bardzo dobry kontakt z właścicielem, super obiekt dla każdego. Jest też zaciszny ogród w którym można wypocząć. Dzieci też znajdą coś dla siebie. Bardzo czysto. Co prawda byłem z rodziną 5 osób na jeden dzień ale spokojnie można kilka dni wypocząć i zwiedzić okolicę. Polecam!”

• Holdvirág Hotel Ocena: 10

„Pokój z aneksem Super urządzony wszystko co. potrzebne było.”

• „Dużo przestrzeni, dużo miejsca dla 6 osób. Nowocześnie urządzony. Komfortowo.”

• „pobyt był bez posiłków,kuchnia dobrze wyposażona,można było samemu coś ugotować”

• Horváthapartman Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, bezpiecznie - odpoczynek w domku i relaks w ogrodzie. Blisko do term BUK a także do dobrze zaopatrzonych sklepów. W pobliżu są restauracje z miła obsługą i dobrym jedzeniem.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Vas

na podstawie 28 003 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com