Mierzeja Wiślana Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Morski Widok Ocena: 10

„Pobyt był wyjątkowy - chcieliśmy wyrwać się na tydzień, żeby trochę się zrelaksować, odciąć od codzienności i udało się to w 100%. Hotel ma masę udogodnień sam w sobie (jak rowery, spa, sauna itd itp), ale przede wszystkim, ma wyjątkową lokalizację - praktycznie na plaży, gdzie z pokoi z tyłu widać morze, ale też bardzo blisko centrum miasta. A do tego wszystkiego, obsługa jest ekstremalnie miła i pomocna. Na pewno będziemy tam wracać. Nawet w deszczowy dzień nie da się tutaj nudzić.”

• Prima Ocena: 9

„Ośrodek blisko plaży, ale kawalek do przejscia do centrum - co ja osobiście uważam za plus. Cicho, spokojnie, grzeczna miła obsługa, niewyszukane, ale smaczne śniadanie. Innych posiłków nie jadłam - nie mam zdania. Standard ośrodka adekwatny do ceny, ośrodek chyba w trakcie remontu, więc pewnie trochę wzrośnie. Łazienki czyste i dość zadbane.”

• Farma Jantar Ocena: 9

„Bardzo dużo zieleni , zadbany teren”

• „Nie był to nasz pierwszy pobyt w TRISTANIE, chociaż pierwszy ze zwierzakiem. Byliśmy bardzo przyjemnie zaskoczeni przygotowaniem pokoju na przyjazd pupila. Dodatkowy kocyk, miseczki i smaczki dla futrzaka. To bardzo miłe. Śniadania smaczne i obfite, z dużym wyborem. Pyszne obiady, a w wypadku piersi z kaczki Szef kuchni przeszedł samego siebie zarówno jeśli chodzi o smak, jak i wygląd dania ! Dodam, że jestem celiakiem i mogę stwierdzić, że hotel radzi sobie bez zarzutu z dietą bezglutenową. Strefa SPA czyściutka, panie masażystki miłe i profesjonalne.”

• „Spokój, cisza, zalesiony teren”

• „W pokoju czysto, dużo ręczników, łazienka nie granicząca bezpośrednio z łóżkiem”

• Willa Koral Ocena: 10

„Bezinteresowna pomoc ze strony właścicielki obiektu która bardzo nam pomogła w kryzysowej sytuacji.”

• „Duży plus za lokalizację ,ciszę ,spokój .Pokoje może nie najnowocześniejsze ale czyste ,pościel i ręczniki pachnące .Śniadania bardzo dobre ,urozmaicone ,obiady domowe pyszne.Bardzo dobry kontakt z personelem .Wrócimy tu na pewno”

• „Apartamenty, wyposażenie i cudowna obsługa”

• „Jacuzzi i sauna oraz relaks w domku wypoczynku;)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Mierzeja Wiślana