2. Zéland hodnocení hotelů
  3. Waikato hodnocení penzionů a B&B
Waikato Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Jennie's In Whitianga Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá lokalita, ve městě užasná asijska restaurace, klidne misto, maly byt v dome mile majitelky.“

• Chris and Dave's B & B Průměrné hodnocení: 10

„Čisté, pohodlné a milí pronajímatelé“

• „Skvely pristup majitelu. Nadhrny a cisty pokoj s vlastni kuchynkou a koupelnou. Doporucuji :-)“

• housewithnonails Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný stylový dům na krásném, klidném místě s výhledem na hory, vodopád, krávy. Jen a Dewi jsou úžasní manželé, dům postavili svépomocí a je nádherný! Odpočinuli jsme si, uvařili, krásně se nám spalo - ticho, tma, krásný vzduch. Prosklený výhled, venkovní posezení, plně vybavená kuchyně, obývák. Povídání s Jen bylo příjemné a zajímavé, snídaně připravená Dewim výborná! Navštívili jsme Hobitín i vodopády. Děkujeme!“

• Chartré Manor B&B Průměrné hodnocení: 9

„Moc mila a velice ochotna majitelka, klidne misto s vyhledem na ovecky, lednice plna dobrot, velky byt, blizko ruznych turistickych treku.“

• Fred&Donz Bed and Breakfast Průměrné hodnocení: 9

„Krasna zahrada a majitelka udelala skvelou snidani, je velmi laskava. Perfektni koupelna s vanou. Dobra lokalita.“

• Margaritaville Hahei Průměrné hodnocení: 10

„Tak jsme tam byli 3 noci a bylo to vynikající.Vše bylo super a musíme majitelům vyslovit pochvalu za pěkne a vkusné zařízené ubytovàní i venkovní prostory.“

• Fitzroy BnB 39b Whangapoua Road Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milá paní domácí, neuvěritelna snidane, klid, soukromi, vyhled na zahradu, cistota. Vsem doporucujeme“

• Tony's Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Tony je fajn člověk. Velmi osobní přístup! Poradí a pomůže!“