2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Waldecker Land Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja hotelu. W pobliżu restauracje, sklepy, puby, wyciąg narciarski, gondola. W hotelu dobre śniadania, wygodne łóżka, duże pokoje, wspaniały widok z pokoju, bardzo miły gospodarz.”

• „Lokalizacja”

• „Fajne spa.”

• „Kuchnia , obsługa , klimat , szefa SPA”

• „Warte swojej ceny personel bardzo miły.Polecam”

• H+ Hotel Willingen Ocena: 10

„Hotel,położony w ładnym miejscu.Pokoj mieliśmy z sypialnią,aneksem kuchennym i osobną mini sypialnią wydzieloną z części wypoczynkowej.Apartament był czysty,z pachnącą pościelą.Na śniadania i obiadokolacje był duży,urozmaicony wybór potraw.Korzystalismy z hotelowego basenu,z saun oraz jaccuzi.Byliśmy z psem,który miał przygotowane przez hotel legowisko i miskę ze smakołykami.Ogolnie hotel spełnił nasze oczekiwania.”

• „Miejsce”

• „Bardzo dobre śniadanie. Spory wybór. Ładny widok z okna.”

• „Super lokalizacja”

• „Hotel dzien przed wyjazdem odwolal rezerwacje , podajac przyczyne zepsutego ogrzewania a wiec troche za puzno zeby cokolwiek zaplanowac. Dziekujemy za mily wypoczynek ! Das Hotel stornierte die Reservierung am Tag vor der Abreise unter Angabe des Grundes für die defekte Heizung, so dass es etwas zu spät war, noch etwas zu planen. Vielen Dank für eine schöne Pause!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Waldecker Land