2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Weser Uplands Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel był przystankiem w dalszej drodze. Hotel jest w fajnej lokalizacji, tuż nad rzeką. Na wstępie powitała nas miła obsługa w recepcji. Hotel na wejściu robi wrażenie, bo hol jest przestronny i przyjemny dla oka. Pokój fajny z łazienką. Wygodne łóżka. Smaczne śniadania. Obsługa baru była niesamowicie miła - oby wiecej takich osób 🙂 (pozdrowienia dla Joux i Ervil). Piękny taras z widokiem na rzekę. Bliska odległość hotelu od Centrum. Pewnie jeszcze tu wrócimy.”

• „Cicha lokalizacja. Duży wygodny bezpłatny parking. Przestronne, wygodnie pokoje wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik. Ogromne biurko i wreszcie porządne, jasne oświetlenie, którego tak brakuje w hotelach. Zieleń zaglądająca przez okno sali śniadaniowej. Przemiła obsługa, zwłaszcza Pani mówiąca po polsku. Dziękujemy!”

• „Wszystko świeże”

• Hotel Beckmann Ocena: 10

„Fantastyczny pokój. Super czysty. Świetna łazienka. Genialne śniadanie z super obsługą. Duży parking.”

• „Bardzo przyjemny hotel. W sam raz na nocleg tranzytowy. Bardzo blisko do autostrady. W pobliżu McDonalds i stacja paliw. Szybkie zameldowanie. Apartament komfortowy. Wygodne łóżko, dobrze wyciszony, przestronna łazienka, mały aneks kuchenny w pełni wyposażony również przydatny. Wielki plus za dużą lodówkę z zamrażalnikiem. Można szybko schłodzić napoje.”

• „świetne śniadanie”

• „Duży, przestrzenny pokój, duża łazienka, telewizor 52 cale i wygodny fotel. Cicho, blisko zjazdu z autostrady, pół godziny spacerem do deptaku na starym mieście. Zameldowanie w automacie, jest też język polski.”

• „Świetny hotel w samym centrum zabytkowego Hameln, znajdujący się w klimatycznym budynku z wieloma akcentami bajki braci Grimm o szczurołapie. Pokój, który dostaliśmy był duży, z balkonem, z bardzo wygodnymi, starymi łóżkami, super. Podkreślić należy bardzo dobry kontakt z obsługą. Poinformowaliśmy z drogi, że nie zdążymy dojechać przed zamknięciem recepcji, ale nie było najmniejszego problemu, aby się dostać do środka. Dostaliśmy kod do wejścia i czekało na nas wolne miejsce parkingowe. Wszystko perfekcyjnie. Zamierzamy kiedyś wrócić do Hameln, który nas urzekł i na pewno ponownie zatrzymamy się w tym samym hotelu.”

• „Wygodne pokoje, miła obsługa, piękna okolica.”

• „Dobre śniadanie. Bardzo miła Pani obsługująca. Dziekujemy.”