2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Weser Uplands Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Domäne Paterhof Ocena: 10

„Bardzo przytulne miejsce. Z dala od miasta. Cisza i spokój.”

• Pension Luna Ocena: 8

„Pokój czysty i pachnący, świeża pościel. Wspólna łazienka także bardzo czysta, nowa. Bardzo Polecam”

• „Jedyne co można powiedzieć na plus, to że bułki na śniadanie były co rano ciepłe. Dość spory parking.”

• Hotel Merkur Garni Ocena: 10

„Nigdy tak dobrze się nie wyspałem. Poprostu poezja, właściciele super a śniadanie pierwsza klasa.”

• „Zatrzymaliśmy się tutaj tylko na jedną noc. Akurat dzień był dosyć ciepły więc pokój na poddaszu był nagrzany do granic możliwości. Bardzo ciężko było funkcjonować i spać. Być może przydały by się jakieś wiatraki lub rolety na okna skoro nie ma klimatyzacji. Sam pokój w miarę przestronny wyposażony w ekspres do kawy oraz czajnik. Spora jest również łazienka. W budynku znajduje się współdzielona kuchnia, jednak warto chyba mieć jakieś swoje naczynia przy większym obłożeniu obiektu.”

• „Pięknie odnowiony hotel w otoczeniu pałacu, miła obsługa, czysto”

• „Zajęliśmy dwie piękne klimatyczne sypialnie z łazienką. Sypialnie utrzymane w starym stylu korespondującym do całej zabytkowej okolicy, czuliśmy się jak przeniesieni w czasie, Łóżka super wygodne, czysto, idealna lokalizacja. Zaparkowaliśmy na noc pod hotelem, nie widziałam żadnych oznaczeń czy wolno czy nie, ale rano przepakowaliśmy dalej w bardziej pewne miejsce. Miejsce było perełką w dłuższej podróży, zupełna niespodzianka, bo rezerwując patrzyłam głównie na cenę i lokalizację. Mam nadzieję raz jeszcze skorzystać”

• „bardzo dobre”

• Brauner Hirsch Ocena: 9

„- urokliwie połozony klimatyczny pensjonat w otoczeniu pięknej przyrody - warto wybrać się na spacer po okolicy - cisza i spokój, schludne pokoje, pyszne śniadanie, dostępny parking - bardzo miła, konkretna i kompetentna obsługa - wszystko w bardzo przystępnej cenie”

• „Miły personel, czysto, + za aneks kuchenny i kawę. Przyjechaliśmy po czasie i klucz czekał.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Weser Uplands

na podstawie 23 016 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com