2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Park Narodowy Yellowstone – zachodnie wejście Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajne czyste i przemyślane namioty w środku wielkiego terenu łąk. Bardzo wygodnie mi się spało. Podoba mi się bardzo proekologiczne podejście - tak, żeby można było kiedyś zwinąć namioty i po jakimś czasie nie było śladu po namiotach.”

• „Klimat okolicy i parku Yellowstone w każdym szczególe wyposażenia w pokoju. Wyposażenie kuchni. Kontakt z klientem przez system booking.”

• The Evergreen Ocena: 10

„Wszystko mi się podobało. Przytulnie, miła obsługa!!!”

• „Doskonale położony hotel nad rzeką około 30 km od wjazdu do parku Yellowstone od strony południowej dobre śniadanie”

• „Generalnie w West Yellowstone bardzo duzo starych hoteli. Ten w srodku chyba jako jeden z nielicznych odremontowany. Szczegolnie lazienka. Lozka duze, bardzo wygodne. 5min do wjazdu do Parku najlepiej wjezdzac przed 8:00 albo po 10:30 aby uniknac korkow”

• Travelers Lodge Ocena: 7

„Znakomita lokalizacja, 5 min od wejścia do Parku Yellowstone. W pobliżu restauracje i sklepy. Miła obsługa.”

• „Wygodne łóżka Bliskość różnych restauracji Czysta łazienka z ciepłą wodą”

• „Lokalizacja jest optymalna. Recepcja funkcjonujaca bezosobowo ale skutecznie.”

• „Fajny obiekt, dobrze wyposażony, czysty, komfortowy.”

• „Ogrzewanie bardzo dobrze działało i bardzo się przydało, wygodne łóżka.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Park Narodowy Yellowstone – zachodnie wejście