2. USA hodnocení hotelů
  3. USA hodnocení hotelů
Willamette Valley Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Comfort Suites Portland Southwest Průměrné hodnocení: 10

„velký pokoj, čistota OK, příjemná recepční, bazén a vířivka, výběr na snídani“

• „Pěkný hotel, vyhovění našeho požadavku a umístění ve 4. patře, kde byl klid. Lokalita výborná, s ohledem na výjezd z Portlandu na sever, na Seattle nebo do washingtonských parků. Snídaně nad průměrem. Hlídané parkoviště a bezpečnostní služba v okolí hotelu.“

• The Society Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Na jednu noc ideální přespání, na delší dobu nevyužitelné. Postele měkké, čisto.“

• „Libila se mi snidane, na americkou snidani nadprumerna. V budove motelu je skvely bar&gril, kde se da dobre najist.“

• Moxy Portland Downtown Průměrné hodnocení: 3

„Lokalita, design“

• „Koncept, který je pohodlný a zapamatovatelný. Pokoj čistý, dobře zařízený, postel velice pohodlná. Personál nápomocný. Hotel účtuje 20 USD "resort fee" (jak jsme zjistili teď v USA obvyklá věc), ve kterém je zahrnuta neomezená balená voda, jeden drink v hotelovém baru, kafe na pokoji a půjčení kol (nevyužili jsme). Do hotelové restaurace jsme si zašli na večeři a byli jsme spokojeni nejen s jídlem, ale i jsme si skvěle popovídali s barmanem. Celkově jsme byli příjemně překvapeni a spokojeni.“

Willamette Valley – 30 nejlepších hotelů