Zakinthos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dali Ocena: 8

„Lokalizacja hotelu jest naprawdę dobra, łatwy dostęp do restauracji.”

• „Dobre położenie miła obsługa”

• Letsos Hotel Ocena: 1

„Nic, hotel nie wart polecenia”

• Contessa Hotel Ocena: 10

„Mieliśmy pokój ze śniadaniem na kilka dni, cena dobra, stołówka usytuowana na najwyższej kondygnacji z tarasem i widokiem na morze, jedzenie dobre. Przy basenie barek z drinkami i nie drogim jedzeniem. Polecam dla osób które poruszają się autem iż miejscowość Argasi nie ma do zaoferowania super plaż, 15 minut jazdy od hotelu jest super piaszczysta bananowa plaża i kilka innych.”

• „Przepiękny hotel, położony na szczycie wzgórza z imponującym widokiem. Przemiła obsługa, wyśmienite jedzenie! Dzięki podwyższeniu standardu pokoju, za co dziękuję managerowi, mogliśmy się cieszyć pięknym pokojem z basenem :)”

• „Super lokalizacja hotelu,super animatorzy,pokoje super czyste”

• „Plac w środku, baseny, były dość zadbane, przyjemnie się wypoczywa la, leżaki, i parasole były wygodne, panie sprzątające bardzo fajne dziewczyny, życzliwe, uśmiechnięte, ciężko pracowaly🙏obsługa cateringu w restauracji, super załoga super dziewczyny i chłopaki 👌Bruna jest najlepsza 💯💙”

• Club Zante Plaza Ocena: 9

„Obsługa bardzo uprzejma i pomocna Można było się poczuć dobrze zaopiekowanym Bardzo klimatyczne miejsce”

• „Przemiła obsługa w przepięknym hotelu. Cudowny widok z prywatnego basenu. Pyszne jedzenie, wspaniałe drinki, świetny masaż. Polecamy!”

• „Ładny widok na basen, duże wygodne łóżko, urozmaicone i smaczne śniadanie. Obsługa hotelu bardzo pomocna. Możliwość relaksu nad basenem, widok na góry.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Zakinthos