2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj żyliński – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj żyliński Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetni, elastyczni gospodarze, miła Pani w cukierni (pełni rolę recepcji) czystość, lokalizacja, balkon. Łóżka po prostu wygodne, bez szału, bez tragedii. Poduszki przyjemne. Restauracja, sklepy, piękny Kościół, plac zabaw, boisko, góry, wyciąg narciarski - wszystko w zasięgu 15 minut spacerem. Myślę, że wrócimy zimą.”

• „Duży apartament. Jacuzzi.”

• „Lokalizacja świetna :) Apartament ładnie urządzony, miejsce parkingowe przed domem, bez problemowe zameldowanie i wymeldowanie. Warte polecenia !”

• „Bardzo ładny domek. Ładna okolica.”

• Ski House Jursport Ocena: 10

„Lokalizacja, cisza i bliskość natury. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Wyposażenie domku: wszystkie niezbędne rzeczy zarówno do gotowania jak i spędzania czasu. Wspaniałe miejsce! :)”

• Apartmán ANA Ocena: 10

„Udogodnienia - duży i przestronny apartament, nowocześnie wyposażony, dwie łazienki przy sypialniach, bardzo fajna lokalizacja - jako baza wypadowa do wyjścia w góry, także blisko do centrum miasta i dużych sklepów.”

• „Piękny czysty apartament w pełni wyposażony, do term spacerkiem blisko, piękna okolica cisza spokój, w niedalekiej odległości atrakcje... Dzikie termy, jaskinia lodowa, wodospady.. i wiele innych. Idealnie położony hotel. Jest też lokalny sklepik pizzeria oraz restauracja.polecam wszystkim My Mara 🙂”

• ALFA Ocena: 10

„Pobyt był super wygodny. Każdy ma swój pokój z łazienką. Jadalnia jest bardzo duża i spokojnie mogliśmy się w niej pomieścić (14 osób). Dzieci bawiły się w ogrodzie a my miło spędziliśmy czas.”

• „Byłem z partnerką na dwudniowym wyjeździe i nocowaliśmy w apartamencie nr 6. Apartament przestronny, raczej czysty. Bardzo wygodne i duże łóżko podwójne. Dobrze wyposażona kuchnia. Naczynia nowe i czyste, świeża myjka i ścierki. Widok z okna na pagórki pod Tatrami niskimi. Cicho i spokojnie, ale byliśmy poza sezonem i chyba tylko trzy apartamenty były zajęte. Lodówka z zamrażarką. Duże, otwarte półki.”

• Domceky Holiday Ocena: 9

„Bardzo sympatyczna obsługa. Miejsce odpowiednie dla rodzin. Wszystko było ok.”