2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj żyliński – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj żyliński Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Duże i przestronne mieszkanie, w którym można czuć się swobodnie. Dużym atutem jest czystość, przestronność, dobrze wyposażona kuchnia. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie. Dostępne bezpłatne miejsca parkingowe przed posesją oraz na wewnętrznym dziedzińcu do którego trzeba wjechać przez tunel. Bardzo polecam. Zasługuje na 5⭐️”

• Apartman Juraj Ocena: 10

„Czystość, idealna odległość do centrum i Tatralandii ☺️”

• „Lokalizacja, super pokój z udogodnieniami, jacuzzi i sauna na ogromny plus”

• Apartman Elegant Ocena: 10

„Cudowne widoki ,apartament czysty i przestronny wszelkie wygody dla dzieci plac zabaw ,wszędzie blisko .Przemili i kontaktowi właściciele polecam.Wspanialy wypoczynek.”

• Privat 107 Ocena: 6

„Super lokalizacja i cena.”

• Jurika Liptov Ocena: 9

„Bardzo przestronny apartament. 3 łazienki na taką ilość osób - rewelacja.”

• Chalet Dereše Ocena: 10

„Piękne miejsce, cudowny domek z pięknym widokiem. Właściciele bardzo kontaktowi i pomocni. Polecam”

• „cisza, okolica parku”

• Chatka Valaška Ocena: 10

„Chata znajduje się w niesamowitym miejscu- cisza i spokój:) rano można wypić spokojnie kawę na balkonie przy śpiewie ptaków, co jest dodatkowym atutem jesli ktos chce wypoczac :) Sama chata jest komfortowa i bardzo dobrze wyposazona. Ciepło i czysto. Polecam każdej osobie, która wybiera się na trekking w góry bądź na spokojny chillout:) no i co ważne - rewelacyjna cena ;)”

• „Na powitanie czekało na na winko z lampkami , bardzo mile zaskoczenie .Pozdrawiam Gospodarzy :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj żyliński

na podstawie 89 853 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com