2. Švýcarsko hodnocení hotelů
  3. Švýcarsko hodnocení hotelů
Curyšská vysočina Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Noah Hotel Průměrné hodnocení: 1

„Pobyt byl hrozný. Hotel na staveništi, přikládám foto přímo z oken našich pokojů. Když jsme si stěžovali, vyměnili nám sice pokoje, ale jen nás otočili o 90 stupňů, takže jsme se nedívali na jeřáb, ale na jakési skladiště. Navíc se nám manažer hotelu vysmíval, že jsme Češi a v Čechách jsou hotely přeci také drahé. Čistota pokoje bylo jediné, co můžeme ocenit.“

• HOTEL illuster - Urban & Local Průměrné hodnocení: 9

„Pokoj byl čistý, snídaně výborné“

• Hotel Schweizerhof Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní moderní ubytování,účelově zařízené,vstřícnost personálu.Doporučuji k ubytování“

• Hotel Swiss Bellevue Aathal Průměrné hodnocení: 7

„Uvítal nás příjemný pan, byla Možnost si uvařit kávu a čaj, hotel byl moderní a čistý. Ručník a ostatní vybavení bylo v hotelu“

• HOTEL illuster - Urban & Local Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně naprosto úžasná stejně jako personál Hotelu! Absolutní špičku byl upgrade na Superior protože jsme potřebovali oddělené postele :)“

• Noah Hotel Průměrné hodnocení: 1

„Pobyt byl pro nás hrozný. Hotel na staveništi, přikládám foto přímo z oken našich pokojů 341,337,336. Když jsme si stěžovali, vyměnili nám sice pokoje, ale jen nás otočili o 90 stupňů, takže jsme se nedívali na jeřáb, ale na jakési skladiště. Navíc se nám manažer hotelu vysmíval, že jsme Češi a v Čechách jsou hotely přeci také drahé. Jediné, co můžeme ocenit, byla čistota pokoje.“

• Hotel & Restaurant Hasenstrick Průměrné hodnocení: 8

„Velmi prostorná koupelna, která byla součástí pokoje. Dostatečný prostor. Parkoviště u hotelu. Klidné prostředí a krásný výhled.“

• Hotel Wassberg Průměrné hodnocení: 10

„- velmi čisté a útulné pokoje se vším co potřebujete - lokalita nabízí možnost si jít zaběhat do přilehlých lesů, kde jsou dobře udělané stezky - velmi milý personál“

Curyšská vysočina – 5 nejlepších hotelů