2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Harghita – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Odorheiu Secuiesc – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Rumunia Odorheiu Secuiesc Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Páva Pension & Spa Ocena: 9,2

„Obsługa, jedzenie , czystość oraz przestrony pokój.”

• „Miły właściciel, zamknięty i ogrodzony parking, czystość na plus. Widać świeżo po remoncie. Blisko restauracja, gdzie można napić się dobrego piwa i coś zjeść. Dwa sklepy obok pieszo około 2 min drogi. W noc w którą spaliśmy był pożar jakiegoś składu w pobliżu. Właściciel przyszedł w nocy poinformować o zamknięciu okna z powodu toksyn w powietrzu - duży plus !!!”

• Páva City Ocena: 9,1

„Śniadanie przepyszne. Do teraz pamiętam smak pomidorów. Bardzo miły personel. Przyjechaliśmy na miejsce jak recepcja już nie pracowała. Mimo wszystko klucze czekały na nas, a rozliczenia dokonaliśmy następnego dnia. Parking tuż przy hotelu, gdzie mogliśmy bezpiecznie pozostawić motocykle.”

• Páva City Ocena: 9,1

„Pokój ok, miejsca wystarczyło. Łóżka wygodne. Wszędzie czysto. Obsługa mówi w j. angielskim. Parking przed pensjonatem. Śniadanie dobre, wybór też może być. Bezproblemowe zamedlowanie, nawet późniejszą porą. Dużo miejsc w okolicy, gdzie można coś zjeść.”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Odorheiu Secuiesc

na podstawie 3 630 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com