2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Prahova – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Sinaia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Rumunia Sinaia Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Opus View Ocena: 9,4

„Pensjonat zlokalizowany w cichej części miejscowości Sinaia. Od głównej ulicy ok. 1 km pod górę. Pokój typu 'view' jest zlokalizowany na trzecim piętrze - niestety bez windy, ale o tym wiedzieliśmy z opisu na stronie. Pokój duży, jasny z dużym, zadaszonym balkonem z widokiem na pobliskie góry. Czystość na wysokim poziomie, łóżko duże i wygodne. Wi-Fi działało bez zarzutu. Łazienka z kabiną prysznicową z możliwością włączenia masażu! Bardzo polecamy po całym dniu chodzenia :) Przed budynkiem i z tyłu budynku parking dla gości. Ponieważ byliśmy jeszcze przed sezonem turystycznym, śniadanie było podawane w drugim obiekcie - Vila Opus, który jest zlokalizowany ok. 250 metrów od pensjonatu. Śniadania bardzo obfite w formie bufetu, spory wybór dań ciepłych, lokalne sery. Obsługa była bardzo pomocna i miła.”

• Casa Adina Ocena: 9,2

„Apartament jest raczej oddalony od ścisłego centrum, ale jest blisko Pałacu Peles. Cicha ulica, śpiew ptaków o poranku i widok z balkonu na góry - nie potrzeba nic więcej!”

• Opus Villa Ocena: 9,4

„Bardzo ładny i czysty pokój. Miła obsługa i dobre śniadanko. Polecam”

• Vila Retezat Sinaia Ocena: 8,9

„Piękna klimatyczna górska willa . Przemiła obsługa piękne okolice”

30 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Sinaia

na podstawie 19 036 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com