2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Gorj – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Târgu Jiu – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Rumunia Târgu Jiu Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pensiunea Giovani Ocena: 9,3

„Przemiła gospodyni przywitała nas filiżanką kawy. Również rano, przed wyjazdem zostaliśmy poczęstowani kawą. Motocykle mieliśmy na noc zabezpieczone za zamykaną bramą.”

• Casa Cartianu Ocena: 8,9

„Miły personel, czysto , parking przy hotelu.”

• „Bardzo komfortowy pensjonat, świetnie wyposażony. Wszystko jest bardzo czyste, zadbane, przemyślane. Mama właścicielki choć nie zna języka angielskiego bardzo życzliwie i bez żadnych problemów nas przyjęła. Właścicielka rozamwiała z nami przez telefon i zapewniła, że jeśli są jakieś potrzeby to prosi o kontakt. W pensjonacie działa bardzo dobrze internet bezprzewodowy, jest dobrze wyposażona kuchnia, dostępna jest kawa z ekspresu, a miłym zaskoczeniem była możliwość odpłatnego (ale za niewygórowaną cenę) skorzystania z zimnych wód i piw. Spaliśmy tam tylko jedną noc w drodze z zachodniej do wschodniej Rumunii ale pensjonat zdecydowanie dał nam chwilę wytchnienia.”

15 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Târgu Jiu

na podstawie 4 710 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com