2. Rumunsko hodnocení hotelů
  3. Timiş hodnocení hotelů
  4. Dumbrăviţa hodnocení hotelů
Rumunsko Dumbrăviţa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Armina's Residence 2 Průměrné hodnocení: 9,8

„Dobře vybavená kuchyň, čistota a velmi pohodlná postel.“

• Armina's Residence Průměrné hodnocení: 9,8

„Self check-in fungoval perfektně, vše nové a čisté, super komunikace s paní, dostatek parkování, klimatizace, dobře vybavená společná kuchyně. Byl nám nabídnut lepší pokoj. Nebylo to nutné, zůstávali jsme jen jednu noc a náš pokoj byl dostačující. Paní velmi milá a nápomocná. Klidná čtvrt. Skvěle jsme se vyspali.“

• „Krásný nový apartmán, plně vybavený, dostatek restaurací v okolí, klidná lokalita. Dorucuji“

• BIO Residence Apartments Timisoara Průměrné hodnocení: 9,8

„Velice krasne ubytování,vse je nove a čisté výborná lokalita a to vse za výbornou cenu.TOP!doporucuji jak pro tranzit tak i pro delší pobyt. Very beautiful accommodation, everything is new and clean, excellent location and all this for an excellent price. TOP! I recommend it both for transit and for a longer stay.“

• Dekan Forest Apartments Timisoara Průměrné hodnocení: 9,8

„Krásný čistý apartmán v moderním domě. V přízemí s pergolou a zahrádkou. Parkování vedle domu. Velmi tiché místo. Apartmán velmi dobře a vkusně zařízený. Skvěle zařízená kuchyň. Pobyt se nám líbil. Majitel je velmi pozorný a tímto ho i zdravím.“

• ANTICA RESIDENZA TOSCANA Průměrné hodnocení: 9,4

„Příjemné prostředí s možností ubytování domácího mazlíčka, čistý a útulný pokoj, možnost stravování v příjemné restauraci, parkování zajištěno u rezidence, velmi příjemný personál.“

• BIO Residence Apartments Timisoara Průměrné hodnocení: 9,8

„Ubytování bylo super. Krásně odhlučnění pokoje a síťky v oknech, parkování u domu, u ubytování hned kaufland nebo lidl.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Dumbrăviţa