2. Румъния отзиви за хотели
Румъния Сибиу Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Fanea Residence Оценка от отзивите: 9.4

„Удобно местоположение, просторно“

• Casa Simion Оценка от отзивите: 8.2

„Много ни харесаха тишината, спокойствието и завръщането към природата!“

• Lilo HOME Оценка от отзивите: 9.9

„Прекрасен апартамент!Домакините са се постарали за всичко.Удобства,чистота и уют!Горещо препоръчвам!“

• Meli's Apartment Оценка от отзивите: 9.7

„Апартамента е със страхотна локация, много добре обзаведен, чист и уютен. Разполага с всичко необходимо за едни престой. На 5 минути пешеходно разстояние е от централния площад на стария град.“

• Maison Blanche Оценка от отзивите: 9.6

„Апартаметът е на много хубаво място, близо до центъра на стария град. Много чисто, уютно, подредено с всички удобства. Подходящ за семейства с деца.“

• Andrei's house Оценка от отзивите: 9.2

„Имотът (апартамента с две спални) има прекрасно местоположение - в тих и уютен квартал, с много зеленина и на пешеходно разстояние до центъра. Домакина е много любезен, тих, дискретен. Апартамента беше изключително чист и просторен, с всички удобства, светъл и уютен. Градината в двора е много добре подържана, с беседка и много цветя. Паркинга в двора е удобен. Бих отседнала в апартамента отново. Препоръчвам! Благодарим ти Андрей!“

• Arhivelor Apartment Оценка от отзивите: 9.9

„Фантастично посрещане лично от г-жа Симона Попа! Апартамента се намира в историческа сграда и е в центъра на града! Независимо, че към апартамента няма прилежащ паркинг, г-жа Попа с личната си кола ни беше запазила, а както се оказа впоследствие и заплатила за нейна сметка, паркинг място за колата ни! С удоволствие ще посетим отново града и Arhivelor Apartment. Благадарим Ви г-жо Попа!“