2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Sekulić
Srbija Sekulić Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Planinska Koliba Sekulić Ocena gostiju: 9,8

„Domaćini su veoma ljubazni i pomogli su nam da pronađemo put koji vodi direktno do kolibe, a nije ucrtan na mapama jer je skoro napravljen. Sve je bilo uredno, čisto, pogled sa terase i iz spavaće sobe je kao iz bajke. Na savršenoj je lokaciji, dobro povezan sa Mitrovcem, putem za Banjsku stenu i Zaovinama. Ako ste planinari poput nas, nekoliko obeleženih staza se nalazi u blizini, mi smo pešačili do Banjske stene i oduševljeni smo celokupnim boravkom. Sigurno ćemo doći ponovo!”

• Luxury Villa HORSE RIVER Ocena gostiju: 9,7

„Odlična vila sa tri spavaće sobe, kupatilom, malim WC-om i kuhinjom. Poseduje balkon i terasu, plus igralište za decu. Sve je bilo čisto i uredno, komforno. Odlična opremljenost”

• Koliba Vuk Ocena gostiju: 9,7

„Koliba je nova, sa divnim pogledom, prostrana i veoma topla, lepo organizovana i ukusno opremljena sa dosta pokućstva i podnim grejanjem. U neposrednoj blizini nalazi se odlično snabdevena mala prodavnica i restoran. WiFi dobro radi. Pri dolasku, treba ići preko Mitrovca i ne oslanjati se na Google navigaciju jer će vas odvesti kraćim putem koji je skoro 10km makadama (mi smo pri tome došli po kiši).”

• Koliba Vuk Ocena gostiju: 9,7

„Smestaj je odlican! Cisto, udobno i sa predivnim pogledom. Na dva minuta je od prodavnice i restorana. Odlicno opremljeno, imali smo sve sto nam je trebalo.”

5 najboljih hotela na destinaciji Sekulić

na osnovu 484 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu