2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Vojvodina
  4. Recenzije hotela na destinaciji Sremska Mitrovica
Srbija Sremska Mitrovica Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartman Vukan Ocena gostiju: 9,5

„Одличан апартман који садржајем задовољава боравак породице и у дужем периоду. Чист, уредан, на сјајној локацији. Домаћини срдачни, на услузи и ненаметљиви. Биће нам драго да дођемо поново. Све препоруке.”

• HOTEL GRACIAN Ocena gostiju: 9,4

„Hotel je nov, održavan, modernog enterijera. Osoblje ljubazno, trude se da svakom gostu odgovore na želje i zahteve. Takođe velika pohvala za kuvara, hrana ukusna, kvalitetno pripremljena.”

• Salaš Isailovi Ocena gostiju: 9,3

„Salaš Isailovi zaista odiše jednom divnom mirnom energijom, domaćica Ana je jedna divna vedra žena koja nas je dočekala sa osmehom i pobrinula se da nam ništa ne zafali, takođe i ostali članovi porodice kao i zaposleni na salašu uvek su spremni da pomognu. Ambijent je pravi seoski, uz domaće životinje koje trčkaraju oko vas imate osećaj kao da ste došli kod bake i deke na selo. Hrana je bila fenomenalna, kao i vino, muzika koja je tada bila na salašu upotpunila je ugođaj. Sobe su predivno rustično uređene, izuzetno čiste. Ujutru nas je probudio i petao. Sve u svemu srca i duše su nam pune i predivno smo se proveli!”

• Apartman Kasija SM Ocena gostiju: 9,9

„Cisto,uredno,dobra lokacija komunikacija sa Vlasnicima izuzetna.”

• PB Urban Garden Villa Ocena gostiju: 9,2

„Izuzetno udobno, čisto, interesantan unutrašnji dizajn u kontrastu sa tradicionalnom kućom. Lepo dvorište i obezbeđen parking. Ljubazan domaćin.”

• Apartman Jovana Ocena gostiju: 9,2

„Sve preporuke za apartman.”

• Apartman Jovana Ocena gostiju: 9,2

„Apartman je u samom centru.”

• Apartman Mia Ocena gostiju: 9,7

„Prijatna domaćica, ljubazna i za svaku pohvalu. Apartman je izuzetno čist, u njemu ima sve što vam je potrebno. Lokacija je odlična. Kreveti veoma udobni. Svaka preporuka.”

• Quiet Center Ocena gostiju: 9,8

„Sve je bilo izuzetno! Tako toplo i ušuškano.. Sve preporuke!”

• Apartman Kolar 2 Ocena gostiju: 8,5

„Apartman je bio na odličnoj lokaciji, par minuta hoda do centra grada. Internet je radio besprekorno i imali smo dobar izbor TV kanala. Domaćica je bila ljubazna. Preuzimanje ključeva je bilo kada nama odgovara, pre navedenog termina. Besplatan parking preko puta apartmana, ako se nađe mesto. Ako ne, onda sigurno u dvorištu. Kuhinja i kupatilo su bili potpuno opremljeni. U smeštaju se nalazila klima, kao i grejalice. Jedna ugradna u kupatilu i jedna dodatna za spavaću sobu. Bilo je divno toplo. Sve preporuke”

30 najboljih hotela na destinaciji Sremska Mitrovica

na osnovu 4 645 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu