2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Norrbotten – opinie o hotelach
  4. Abisko – opinie o hotelu
Szwecja Abisko Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Decydując się na pobyt w Abisko, masz do wyboru kilka opcji w samej wiosce albo STF w Abisko Turiststation. My wybraliśmy tę drugą opcję i to był dobry wybór. STF jest pięknie położone, oferuje wspaniałe opcje wędrówek, a firmy z Abisko mają szeroką ofertę atrakcji i zabierają gości z STF. Mieszkaliśmy w private cabin - bardzo wygodna, duża, dobrze wyposażona kuchnia, duża suszarnia do ubrań, w domku bardzo ciepło. Na miejscu jest mały sklep z podstawowymi produktami (w tym mleko, jogurt, sery, sosy pomidorowe, makarony itp.), ale o większych zakupach trzeba pomyśleć zawczasu (jeśli przyjeżdżasz pociągiem, jak my, warto zrobić zakupy jeszcze np. w Sztokholmie albo Kirunie). Można też jeść na miejscu - dobre śniadania i jeszcze lepsze lunche w rozsądnych cenach.”

• „Dużo przestrzeni, lokalizacja rzut beretem od supermarketu, stacji kolejowej, przystanku autobusowego i od znakomitej restauracji Brasserie Fjällköket. Mimi trzaskającego mrozu -25 st. w lofcie było ciepło.”

• „Bardzo wygodny apartament z oddzielną sypialnią. Dobrze wyposażona kuchnia. Dobra lokalizacja: blisko stacji kolejowej i supermarketu. Blisko jest do jeziora, gdzie można w nocy obserwować zorzę polarną. Miła obsługa”

• „Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko - do stacji, sklepów czy wejść na szlaki. Okolica przepiękna i cicha. Obsługa na miejscu równie wspaniała co widoki. Very good location, close to everywhere - to the station, shops or entrances to the trails. Beautiful and quiet surroundings. The service on site is as great as the views.”

• „Dobra lokalizacja dla podróżnych potrzebujących noclegu w trasie. Bezpośrednio przy pięknych okolicach parku narodowego.”

5 najlepszych hoteli w mieście Abisko