2. Szwecja – opinie o hotelach
  3. Västra Götaland – opinie o hotelach
  4. Ljungskile – opinie o hotelu
Szwecja Ljungskile Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży, czysty przestronny domek, posiadający wszystkie udogodnienia. Odludna ale cicha i spokojna okolica, Blisko lasy i jezioro do spacerów.”

• Grottstugan Ocena: 9,5

„Cicha spokojna okolica, gospodarze bardzo pomocni i mili. Idealne miejsce na zregenrowanie sil w podróży a także na dłuższy pobyt. Polecam, Rodzinka 2+2 małe dziewczynki :)”

• Lyckorna 62:1 Ocena: 8,9

„Bardzo urokliwy,miły domek,ładne otoczenie, mili gospodarze”

• „Okolica przepiękna, właściciele sympatyczni. Polecam”

• Lyckhus Ocena: 9,3

„Aż szkoda, że to tylko jedna noc. Wygodny domek w uroczym miejscu. Miał wszystko co potrzeba, a nawet więcej. Dzieciaki zachwycone, że mogły zjeść na śniadanie tosty na tarasie. Blisko morze. Z przyjemnością tu wrócimy.”

• Lyckhus Ocena: 9,3

„Bardzo dobra lokalizacja, przemili gospodarze i super taras na którym mogliśmy się wygrzać w słońcu”

• Lyckorna 62:1 Ocena: 8,9

„wystrój i klimat miejsca”

• Lyckorna 62:1 Ocena: 8,9

„Przesympatyczni gospodarze, przytulny i czysty domek w spokojnej okolicy. W 5 minut można dojść do plaży.”

• Riddarhuset Ocena: 9,2

„Domek na wzgórzu. Widoki zapierające dech w piersiach. Piękne wnętrze samego domku. W koło cisza, zieleń, niedaleko kameralna plaża. Byliśmy tylko jeden dzień, aż szkoda było wyjeżdżać.”

• „Super nice service, very good and nice contact with the owners. Spacious house off the beaten track, by the sea, good parking space. I recommend Super przemiła obsługa , bardzo dobry i miły kontakt z właścicielami. Przestronny domek na uboczu , przy brzegu morza , dobre miejsce parkingowe . Polecam”

10 najlepszych hoteli w mieście Ljungskile