2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj żyliński – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Liptowski Jan – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Słowacja Liptowski Jan Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Jedno z najlepszych mieszkań znalezionych kiedykolwiek na Booking. Położenie w górach w środku lasu, natomiast do poniższej restauracji kilka minut piechotą. Byliśmy w tygodniu, nie w weekend, zastaliśmy spokój, ciszę i śpiew ptaków. Mieszkanie dobrze wyposażone i fajnie urządzone, spory taras na którym można posiedzieć. W zasadzie jedyne czego nam zabrakło to kufle do piwka, reszta idealna. Dodatkowo, dużo widzę uwag odnośnie dojazdu. Jedzie się leśną ścieżką ale wracaliśmy po burzy, autem osobowym i było ok, wystarczy jechać powoli.”

• „Super miejsce na bazę wypadową, a wieczorem na wypoczynek i relaks Nawet widok na góry, super otoczenie domu.”

• „Przestronny, ładny apartament.”

• „Cisza, spokój, bardzo czyste domki, świetnie wyposażone. Obsługa rozumie w języku polskim bez problemu można się dogadać. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, basen, squash, sauna, kort tenisowy.”

10 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Liptowski Jan

na podstawie 1 014 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com