2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Rayong Province – opinie o hotelach
  4. Ban Phe – opinie o hotelu
Tajlandia Ban Phe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Likita Resort Ocena: 8,8

„Bardzo wygodne Bungalows, otoczenie przypominajace dzungle, pelne zieleni. Domki zadbane, czyste, lozka szerokie i wygodne, mieciutka posciel. Pokoj i lazienka przestronne, sprzatane codziennie. W ogrodzie zyje stado kurek i kolorowych kogutkow, ktore jak na nich przystalo rano odprawiaja kocerty piania. Niektorym moze to przeszkadac, ale bungalowy sa dosyc szczelne i dzwiek nie jest bardzo intensywny. Nam nie przeszkadzalo, nawet milo wspominamy ich obserwowanie”

• Likita Resort Ocena: 8,8

„Oaza zieleni bardzo zadbany Znakomity uczynny personel Bardzo wygodne pokoje i znakomite łóżko Dobra baza do zwiedzenia Botaniczny Garden i transferu na Koh Samet”

• Banphe​ Hostel Ocena: 7,3

„Wsparcie i pomoc właścicielki była ujmująca😁dziękujemy.”

• „Hotel na bardzo wysokim poziomie (europejski) właściciele bardzo mili. Przyszliśmy pieszo z plecakami i od razu Pan zabrał od nas ciężkie plecaki. właściciel dobrze mówią w j.angielskim. Odwiozła nas właścicielka do portu nie musieliśmy zamawiać Taxi. pokój mam wrażenie że my byliśmy tam pierwszą noc. w innych opiniach czytałam że nie ma stołu ale to nie problem można wszystko zorganizować. Najlepszy hotel za niewielkie pieniądze w jakim byliśmy. do 22:00 grała cicho świetna muzyka. śniadanie angielskie. szkoda że kawy nie robią lepszej do śniadania tylko trzeba oddzielnie zamówić ( ale da się przeżyć ) Niestety jest remont obok ale panowie zaczęli od 9:00 dla mnie to nie problem ( dobudówka pewnie niebawem się skończy. bardzo polecam to miejsce nie wstawiam zdjęć bo wszystko się zgadza z booking”

5 najlepszych hoteli w mieście Ban Phe