2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Central Anatolia Region – opinie o hotelach
  4. Nevşehir – opinie o hotelu
Turcja Nevşehir Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo duży pokój z wygodnym łóżkiem. Czysto. Mili sympatyczni właściciele. Pyszne śniadania i widok z tarasu na Uchisar Castle🙂”

• Mesken Cave Suites Ocena: 8,2

„Doskonałe położenie, centrum Kapadocji, w pobliżu wiele restauracji. Nasze motocykle były bezpiecznie zaparkowane na parkingu przy samym pensjonacie. Życzliwy i wyjątkowo uczynny właściciel, pomógł rozwiązać nasze problemy, które wykraczaly daleko poza sprawy dotyczące samego pobytu. Serdecznie polecamy wszystkim pobyt w tym pensjonacie, my jeżeli wrócimy do Kapadocji, na pewno ponownie tu zanocujemy 🙂”

• „Wyjątkowy hotel, który naprawdę można polecić. Dobre śniadania, widok z restauracji super. Ciekawa oferta SPA. Personel pomocny i bardzo profesjonalny szczególnie Niloo Ahmat. Miejsce w którym można wypocząć.”

• „Hotel naprawdę godny polecenia. Profesjonalna i pomocna obsługa, szczególnie chciałbym podziękować Pan Niloo Ahmat. Dobre śniadania. Fajna oferta masaży i SPA.”

• „Zwykle jestem dość surowy w ocenach hoteli, ale to zdecydowanie najlepszy hotel na naszej długiej trasie z Izmiru do Kayseri. Przede wszystkim bardzo klimatyczny, a przy tym z zapewnionymi wszystkim wygodami. Dzięki położeniu w jaskini, upał nie dociera - klima jest zupełnie zbędna. Do tego bardzo, ale to bardzo pomocny i miły personel (a przy tym nie nachalny). Polecam wszystkim z całego serca ten hotel.”

• „Klimatyczny, rodzinny hotel, Bardzo miła i pomocna obsługa, lokalizacja blisko zamku, bezpłatny parking, czysto, pyszne i zróżnicowane śniadania, pomoc w organizacji atrakcji turystycznych :) chętnie wrócimy:)”

• IVY Cappadocia Ocena: 9,8

„Bardzo spokojna okolica zaledwie 5 minut od centrum.Parking przy posesji . Świetne śniadania podawane w zależności od pogody na zamkniętym lub otwartym tarasie na dachu z którego można obserwować wolno przesuwające się po niebie balony. Ten niewielki, stylowo wyposażony pensjonat został własnoręcznie wzniesiony przez gospodarza, który jest z zawodu pilotem balonów i może wiele pomóc przy organizacji wszelkich przedsięwzięć w Göreme Wszystkie pomieszczenia(nawet część zamknieta tarasu) posiadają ogrzewanie i klimatyzację..Atmosfera jest bardzo serdeczna i rodzinna. Murat(właściciel) zaakceptował nawet przesunięcie naszej rezerwacji mimo, że nie było już takiej możliwości poprzez Booking.com. Serdecznie polecamy to miejsce!!!”

• „Bardzo zyczliwi gospodarze, dobre śniadanie”

• „Duży i ładny pokój. Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna. Polecam!”

• Uçhisar Premium Ocena: 9,5

„Pyszne śniadania, bardzo czysty i ładny pokój, bardzo miła obsługa”

30 najlepszych hoteli w mieście Nevşehir