2. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  3. Ujedinjena Rep. Tanzanija: recenzije hotela
  4. Paje: recenzije hotela
Ujedinjena Republika Tanzanija Paje Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Paje Blu Boutique Hotel Prosječna ocjena: 9,5

„Izvrsna lokacija i osoblje,smjestaj je bio izuzetan uz tradicionalan doručka koji je bio i više nego odličan. Svaki dan je novi meni ,a ocjena je 10 za svako jelo Definitivno cemo se vratiti i preporuka svima. Napomena :ljudi su toliko ljubazni i prijatni da to nisam nigdje prike dozivio”

• Mahali Zanzibar Prosječna ocjena: 9,1

„Sve je bilo savršeno,moje sljedece putovanje na Zanzibar ce biti sigurno samo Paje i naravno Nala soba koja se savršena.”

• Paje White House Boutique Hotel Prosječna ocjena: 8,8

„Izvrsna lokacija, savršeno mjesto i odlična hrana na krovnoj terasi hotela uz prekrasan pogled. Smještaj je jako čist i uredan. Ispred sobe je predivan vrt i bazen gdje smo svaki dan uživali. Osoblje je preljubazno, svi su jako dragi i spremni pomoći što god treba. Posebno nam se svidjela Kristina, ona je predivna žena koja sjaji pozitivnom energijom! Sve pohvale Kristini koja nam je uljepšala naš odmor na Pajama. ❤️”

• Shamba Village Prosječna ocjena: 9,3

„Veoma simpatično osoblje, čisti smještaj, odlična hrana i atmosfera. Prekrasna okućnica kao mala oaza. Bili smo smješteni samo jednu noć ali bi preporučila svakome. Uživali smo!”

• Summer Dream Lodge Prosječna ocjena: 8,6

„Sve je bilo super. Ciste i prostrane sobe, cijene hrane i pića u baru pored bazena povoljne. Ljubazni konobar Arafat. Dobar party utorkom navečer. Blizu plaže”

• Your Zanzibar Place Prosječna ocjena: 8,9

„Odlican dorucak!! Mesto je fenomenalni,sve preporuke ❤️”

30 najboljih hotela u gradu 'Paje'

na temelju 16.190 recenzija hotela na Booking.com-u