2. Tanzania – opinie o hotelach

kibigija, jambiani, Jambiani, Tanzania

Nr 30 z 59 hoteli w mieście Jambiani

6,8

• Ocena dodana: 11 maja 2024

Było cudownie, polecam ten hotel wszystkim.
    • Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen z tyłu

Nie było niczego co mi się nie podobało.

Piękna lokalizacja, cudowny personel.

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

Mały raj

🤷‍♀️🤷‍♀️

Bardzo ładny hotel, w pięknym otoczeniu roślinności, egzotycznych drzew bananowców i papai, z dwoma dużymi basenami i dostępem do plaży. Z personelem tak serdecznym, że naprawdę żal było wyjeżdżać. Jedzenie było dobre, jeśli czegoś brakowało na śniadanie, można było poprosić szefa kuchni o przygotowanie. Codziennie serwowano przepyszne owoce marakui. Luncze i kolacje bardzo urozmaicone, bo oprócz stałej karty, codziennie pojawiały się specjalne propozycje. Cały obiekt był bardzo czysty, codziennie dokladnie sprzątane pokoje a strefy wspólne były sprzątane przez cały dzień. Wspólna toaleta była naprawdę zachwycająca, pięknie udekorowana kwiatami z małymi, czystymi ręcznikami dla gości, z dostępem do prysznica. Nawet po wymeldowaniu, można było aż do wieczora korzystać ze wszystkich wygód i atrakcji hotelu. Polecam gorąco i gratuluję personelowi stworzenia tak miłej, przyjaznej atmosfery. Asante sana ❤️🩵💚

• Ocena dodana: 24 marca 2024

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen z tyłu

Maly minus- hotel ma piękne baseny, ale żaden wieczorem nie jest podświetlany, na pewno wtedy wyglądałoby to super. Podczas wieczornego pływania można łatwo przywalić o schodki :) cos bym zmienił w naleśnikach na śniadaniu- bo są trochę zakalcowate :)

Niesamowity hotel. Dużo podróżuje, na zanzi bylem juz kilka razy ale tak pięknego, przyjemnego hotelu jeszcze nie miałem. Wspaniałe baseny, wszystko jest super przemyślane, z pokoju wchodzi się prosto do basenów, duża restauracja, bilard, ping pong, piłkarzyki, pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Hotel naprawdę na wysokim poziomie.

• Ocena dodana: 2 lutego 2024

Wspaniały

Nic

Obiekt z pięknymi czystymi basenami. Tuż przy przepięknej plaży. Bardzo dobre jedzenie. Byliśmy w pobliskich restauracjach, ale tutaj najbardziej Nam smakowało. Pyszne soki owocowe zamawiane z karty. W domkach, które wynajęliśmy było codziennie sprzątane oraz przeprowadzana była dezynfekcja przeciwko insektom. Klimatyzacja działała bez problemowo. Dodatkowo był wiatrak sufitowy. Osobne WC, osobna mini garderoba. Szerokie łóżko. Ciepła woda oraz środki osobiste. Hamak przed domkiem oraz miejsca leżące. Margaret kierownik, super kulturalna i pomocna kobieta. Manager również wykazał zainteresowanie Naszym pobytem. Obsługa bardzo miła i nie narzucająca się. Dawajcie napiwki bo warto Ich wspomóc. Po safari mamy kolejny hotel i aż się boję reakcji moich synów, ponieważ ciężko będzie porównać warunki do Fun Beach. Na zdjęciach po prostu wyglądał gorzej, niż w rzeczywistości .

• Ocena dodana: 22 maja 2023

Wszystko się podobało

Wszystko

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2023

• Apartament typu Suite z prywatnym basenem

Zdecydowanie najlepszy hotel w Jambiani. Jeżeli czytasz tą opinię i zastanawiasz się nad hotelem i plażą na Zanzibarze to Jambiani i ten hotel są najlepszym wyborem. Plaża biała mąką, kameralnie a hotel robi oszałamiające wrażenie. Jeżeli masz możliwość wyboru pokoju wybierz domek z prywatnym basenem zaraz przy wejściu na plażę. Jest to chyba jedna z w ogóle ładniejszych miejscówek na świecie. Dodam zdjęcia plaży i widok z domku na wschód słońca żebyście nie mieli żadnych wątpliwości co wybrać. Polecam z czystym sumieniem a podróżuję naprawdę sporo.

• Ocena dodana: 21 stycznia 2023

Brak lodówki 😏

Piekny basen na tyłach hotelu oraz przepiękna roślinność

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 26 września 2021

Trochę twarde łóżko.

Świetna lokalizacja, fantastyczny basen, obsługa i restauracja. Zdecydowanie polecam.

• Ocena dodana: 18 września 2021

Po prostu mały RAJ :)
    • Bungalow z widokiem na basen od frontu

Ojejku od czego tu zacząć…hotel jest po prostu mega fajny i na pewno na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Hotel ma 3* ale moim zdaniem zasługuje na jeszcze jedą na pewno :) oczywiście nie ma TV w pokoju, lodóweczki itp. ale w takim miejscu jest to po prostu zbędne. Polecam domki które są usytuowane w przedniej części hotelu przy plaży. Wychodzisz z domku i masz od razu przepiękny basen a dookoła zieleń i piasek miałki jak mąka po prostu bajka :) obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna, sprawiali że pobyt w tym miejscu był jeszcze bardziej cudowniejszy. Śniadania w restauracji może nie są zbyt obfite ale macie za to pyszne świeże owoce (mango, ananas, papaja) dodatkowo możecie zamówić coś na bazie jajek :) Restauracja nie jest droga za talerz owoców morza z dodatkami zapłacicie tutaj 13 dolarków i jest na prawdę smacznie, wszystko świeże i gustownie podane. Słuchajcie nie ma co się zastanawiać jeśli szukacie fajnego butikowego hotelu to zdecydowanie go Wam polecam…my żałowaliśmy że byliśmy tam tylko 3 noce ;-)

• Ocena dodana: 6 września 2021

Wszystko super!
    • Bungalow z widokiem na basen od frontu

Housekeeping z rana trochę za wcześnie (0830), mógłby być później lub możliwość wywieszenia na drzwiach informacji 'do not disturb'.

Wszystko. Znakomita lokalizacja z dala od ludzi, hotel zadbany, czysty, bardzo dużo zieleni. Każdy ma prywatność, a obsługa jest bardzo pomocna, uśmiechnięta i ciągle uwija się aby wszystko było jak najlepiej. Domowa atmosfera i swoboda. Duża przestrzeń do przebywania, każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja spełnia oczekiwania, dania są dobre, koktajle też w porządku. Dostępny transfer z i do lotniska, recepcja organizuję także wycieczki. Internet dział bez większych problemów zarówno w domkach jak i na terenie obiektu, jedyny problem to wygasanie hasła, przez 7 dni pobytu cztery razy musiałem prosić o nowe hasło, ale bez problemu je dostawałem.

• Ocena dodana: 14 lipca 2022

Ogólnie dobry hotel.
    • Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen z tyłu

Monotonne śniadania. Zapachy w pokoju. Czasami brak ciepłej wody pod prysznicem.

Okolica jest ciekawa. Niedaleko znajdują się fajne restauracje i bar z dobrymi drinkami. Baseny są świetne. Plaża także piękna.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2022

• Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size i widokiem na basen z tyłu

Domki bardzo śmierdzą moczem zarówno prysznic jak i toalety. W toalecie bardzo stara deska klozetowa, aż pomarańczowo żółta że starości,, bleee. Pościel i ręczniki pożółknięte że starości. Dużo wielkich robali na całym obiekcie.Tu niestety zaniedbanie że strony hotelu, bo mieszkaliśmy jeszcze w dwóch innych w trakcie całego pobytu na Zanzibarze i nie było tam nawet komara..

Lokalizacja. Przyjemny personel. Baseny. Jedzenie pyszne, bardzo duże porcje i chyba najtansze w okolicy. Ukłony dla szefa kuchni! Masajowie na plaży dużo mniej nachalni niż na północy wyspy.

• Ocena dodana: 22 czerwca 2021

Znośny
    • Bungalow z widokiem na basen od frontu

Owady: pszczoly/osy/muchy podczas sniadania, komary wieczorem (w tym hotelu bylam najbardziej pogryziona podczas calego pobytu na Zanzibarze), śniadania (pyszne jedynie soki), mega slaby internet

Basen, pokoj, ping-pong, bilard, tv we wspolnej strefie, dzieki czemu mozna bylo ogladac mecze Euro, przyjazny personel

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 26 grudnia 2023