2. Tanzania – opinie o hotelach
  3. Tanzania – opinie o hotelach
Kusini Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „To mój trzeci raz w Promised😃Mam porównanie ,co i jak się zmienia .Na plus jest już normalna woda w kranie,Jak zwykle czysto,cicho,siłownia na powietrzu,mnóstwo miejsc do odpoczynku .Pierwszy raz byliśmy w grupie z dziecmi - miały dużo miejsca do rozrywki- basen,piłka,paletki,plac zabaw ,nie nudziło im się.Właściciel-szef jak zawsze uśmiechnięty i wesoły,personel pomocny,bar zaopatrzony😁,czego można chcieć więcej?”

• Fun Beach Hotel Ocena: 10

„Piękna lokalizacja, cudowny personel.”

• „Pomost z którego można wejść do oceanu.”

• „Bardzo dobre jedzenie, pokoje czyste, miła obsługa, do plaży 2 minuty. Polecam”

• Pili Pili Boho Ocena: 9

„Bardzo ładny widok, całą noc można pływać z dinkiem w basenie. W okolicy można kupić jedyne jakie widziałem afrykańskie maski.”

• Drifters Zanzibar Ocena: 10

„Drifters to świetny hostel, bardzo przyjazny, zdecydowanie najlepsze miejsce do poznania innych podróżników i zdobycia nowych znajomych na jakie trafiłem na zanzibarze. Zdecydowanym plusem jest bar w którym panuje świetna atmosfera, jedzenie jest pyszne, i na pewno nie brakuje rozrywki. Całość w przepięknej lokalizacji. Szczerze polecam.”

• Cinnamon Hotel Ocena: 10

„Super miejsce. Świetny obiekt z basenem i widokiem na ocean prosto z balkonu :) Mega pyszne jedzenie, zarówno na śniadanie - z dużą porcją owoców, jak i menu z karty :) Obsługa to wspaniali ludzie, zawsze pomocni i troszczący się o komfort gości.”

• „Bliskość plaży, basen, dobre wifi”

• „Lokalizacja przy samej plaży, ośrodek w otoczeniu zieleni dającej ochłodę od upału, bardzo miły i pomocny personel.”

• „Wszystko czyściutkie piękne pokoje obsługa znakomita jedzenie przepyszne atmosfera klimat mega”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kusini