2. Tanzania – opinie o hotelach
  3. Tanzania – opinie o hotelach
  4. Bwejuu – opinie o hotelu
Tanzania Bwejuu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo polecam ten hotel. Obsługa i właściciele zawsze mili i uśmiechnięci, pomogą w każdej sytuacji, atmosfera wręcz rodzinna. Śniadanie bardzo dobre z kilkoma możliwościami wyboru. Około 50 m od hotelu znajduje się wspaniała, częściowo dzika plaża. Jeśli nie lubisz zgiełku, pragniesz ciszy i spokoju, polecamy ten hotel.”

• „Bardzo miła obsługa. Było bardzo czysto. Bardzo miły klimat i atmosfera :)”

• „Wszystko super. Miejsce z przepięknym widokiem na ocean. Wyjątkowa, bardzo uczynna, z sercem na dłoni obsługa i niesamowicie pozytywna energia właścicieli sprawiała, że czuliśmy się jak w raju. Ogromny atut- śniadania podawane do stołu, przepyszne, codziennie inne, bez limitu dokładek. Bardzo dobre dania obiadowe, najlepsze krewetki na wyspie, dobre wino serwowane przez profesjonalnych, roześmianych, uroczych kelnerów. Klimatyczny, kameralny, żeby nie powiedzieć rodzinny hotel. Polecamy”

• Mustapha' s Place Ocena: 8,7

„Piękny ogród dżungla cisza idealne miejsce do wypoczynku jak ktoś nie lubi tłoku taka Afryka”

• „Hotel super,obsługa,super ,jedzenie i drinki przepyszne.POLECAM”

5 najlepszych hoteli w mieście Bwejuu