2. Tanzania – opinie o hotelach
  3. Tanzania – opinie o hotelach
Kusini Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Visitor's Inn Ocena: 7

„Hotel dobry .”

• „Dla nas lokalizacja była w porządku, z dala od zgiełku...śniadania-codziennie świeże soki i owoce poza tym kawa, herbata dodatkowo omlet, pieczywo, nalesniki, dżemy, czekolada etc...cóż można więcej chcieć?!”

• Chokoro House Ocena: 9

„dobra lokalizacja - hotel blisko plaży i centrum Paje. Właściciele bardzo mili i pomocni, obsługa sprząta na bieżąco pokoje i obiekt,, bardzo smaczne śniadania, pokoje nowe, dobrze działa internet i klimatyzacja”

• Kobe House Ocena: 10

„Absolutnie wszystko! Piękny hotel, który ma wszystko czego potrzebujesz. Ładnie urządzone i czyste pokoje. Prywatna plaża z basenem i leżakami, co gwarantuje ciszę i spokój bez nagabywaczy chcących coś sprzedać. Dobrze działająca klimatyzacja, moskitiera. Jedzenie w restauracji poprawne. Śniadanie obfite. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. W dniu kiedy mieliśmy wycieczkę zorganizowali nam coś na wynos, bo musieliśmy wyjechać wcześniej. Ponadto zameldowali nas 3 godziny przed czasem. Wrócilibyśmy ponownie!”

• „Obsługa bardzo zaangażowana, uprzejma, miła i uśmiechnięta. Bez problemu reagowali na wszystkie uwagi. Jedzenie bardzo smaczne, gotowane z sercem - niestety monotonne, powtarzające się.”

• „Obiekt ma bardzo dobrą lokalizację, dwa kroki do plaży i 4 minutki do głównej ulicy gdzie znajdują się lokalne sklepiki ze świeżymi owocami i warzywami. Zentel, w którym można kupić kartę do telefonu. Apteka, bardzo dobrze zaopatrzona a nawet w razie potrzeby klinika/szpital również bardzo blisko Mlango. W Paje na plaży jest duży wybór szkółek kitesurfingu, kafejek i restauracyjek. W obiekcie było bardzo czysto i spokojnie, bardzo dobre urozmaicone śniadania. Nasze pokoje miały bezpośrednie wyjście na przepiękny taras, z którego widać było unoszące się kolorowe latawce kitesurferów. Dom posiada Wi-Fi. Personel bardzo miły, służy pomocą każdego dnia. Menadżer Zain jest przeurocza. Chcesz wycieczkę - HAKUNA MATATA Na Nowy Rok wracamy w to samo miejsce.”

• Karibu House Ocena: 10

„Pokój jasny i z przewiewem, jest lodówka i dostęp do kuchni czyli wszystko czego potrzebowałam :) Wspaniały personel, czułam się jak w domu!”

• Villa Huruma Ocena: 9

„Blisko plaży , cena , basen na obiekcie , miła i pomocna obsługa , zakwaterowanie odbyło się wczesniej ,”

• „Pokój był czysty i przytulny. Lokalizacja idealna i blisko plaży. Personel był bardzo sympatyczny i pomocny. Z przyjemnością tutaj jeszcze wrócę!”

• Ocean Boho House Ocena: 9

„Bardzo miły i uczynny personel. Wymienili nam pokój na klimatyzowany. Dobre jedzenie w restauracji, ceny OK.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Kusini

na podstawie 6 508 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com