2. USA – opinie o hotelach
  3. Floryda – opinie o hotelach
  4. Crystal River – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Crystal River Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sunrise Hideaway Ocena: 9,8

„Lokalizacja, właściciele, teren”

• „Bardzo dobry kontakt z właścicielem . Przestronny dom . Czysto , wszelkie niezbędne sprzęty .”

• „Lokalizacja to chyba najmocniejsza cecha tego miejsca. Trudno to nazwać hotelem. To raczej jest motel. Łóżka i sanitariaty czyste.”

• „Cudowne miejsce, spędziliśmy tam dwa dni i zdecydowanie było to za krótko! Przemiły właściciel, miejsce z duszą i klasą, polecam gorąco! Najwygodniejsze łóżko na Florydzie, lokalizacja bardzo dobra, manatów mało, ale za to pyszne śniadanie :)”

• „To bardzo przyjemne miejsce, blisko do restauracji oraz głównych atrakcji Crystal River, jednak w cichej okolicy. Właścicielka jest bardzo sympatyczna i pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

• „Basen i Jacuzzi tuż przy hotelu. Miejsca parkingowe. Przemiła obsługa.”

• „Kolejny raz skorzystaliśmy w USA z tej sieci i kolejny raz byliśmy bardzo zadowoleni. Czysto, wygodnie i bardzo dobre śniadania jak na amerykańskie standardy. Dobra cena.”

• „takie sobie”

• „Wspaniali właściciele, urocze miejsce, oaza ciszy i spokoju. Tak trochę jakby na końcu świata. Piękne, czyste pokoje, smaczne śniadanie. Serdecznie polecam. Najlepszy nasz nocleg na Florydzie.”

15 najlepszych hoteli w mieście Crystal River