2. USA – opinie o hotelach
  3. Arizona – opinie o hotelach
  4. Valle – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Valle Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Naprawde fajny domek. Dobrze wyposażony.”

• „Ładne, nowe drewniane meble w ciekawym stylu, duży, przestronny i przytulny pokój. Przy problemie z kranem obsługa pojawiła się w ekspresowym tempie rozwiązać nasz problem. Po niektórych komentarzach spodziewaliśmy się czegoś dużo gorszego, a zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni, okazał się bardzo dobry, lepszy od moteli w których spędziliśmy poprzednie i następne noce. Świetna lokalizacja, blisko kanionu.”

• „Super położenie. Pokoje przestronne i czyste. Polecam”

• „Wszystko mi się podobało, najbardziej pokoje i lokalizacja”

• „Przytulnie, nowocześnie, dobrze wyposażony i wygodny domek, własna kuchnia, dobra cena jak na lokalizację w pobliżu Wielkiego Kanionu. Łatwe instrukcje zameldowania i wymeldowania, wszystko przebiegło bezproblemowo”

• „Było czysto i przytulnie, ale bardzo małe pomieszczenia”

• „Bardzo dobra lokalizacja dla osób wybierających się do Wielkiego Kanionu. Odległość jakieś 40 min samochodem. Pokój był dość duży, czysty i bardzo ciepły. Parking na wewnętrznym dziedzińcu. Dodatkowym atutem była restauracja przy hotelu oraz sklep po drugiej stronie ulicy.”

• „+ Bardzo fajny klimacik lokalu + Ekstra stacja benzynowa z retro samochodami koło motelu + Dość czysto + Wygodne łóżko + Duży wygodny parking przed obiektem (obiekt składa się z 2 części, możecie dostać obiekt położony po drugiej stronie skrzyżowania) + Miła pani w check-in, pomimo późnego przyjazdu udało się jeszcze otrzymać klucze :) + Jest jakaś kuchnia, w razie czego można coś zjeść po przyjeździe + Dobra lokalizacja przy trasie z Kanionu oraz na południe”

• „Połozenie, bliskosc Grand Canyonu”

• „Miła obsługa, świetne śniadanie, duże pokoje. Obok wystawa pięknych starych amerykańskich samochodów”