2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Dubai Emirate – opinie o hotelach
  4. Dubaj – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Grand Mercure Dubai City

Grand Mercure Dubai City – opinie 5-gwiazdkowy

Casablanca St off Airport Road, Al-Karhud, 13868 Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nr 364 z 722 hoteli w mieście Dubaj

8,5

8,5

8,1

• Ocena dodana: 24 maja 2024

• Premium King Room - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

jak na 5-cio gwiazkowy hotel śniadanie było kiepskie

• Ocena dodana: 31 stycznia 2024

holel jak na % gwiazdeg przeciętny
    • King Deluxe Room - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

Hole jest położony co prawda blisko metra ale na uboczu Dubaju. Lokalizacja hotelu wymagała długich podróżny do centrum. Dodatkowo o okolicach hotelu nie ma gdzie wyjść wieczorem. Sprzatanie w hotelu odbywała się sporadycznie tj raz na klika dni c jest niedopuszczalne.

Wygodne pokoje. bardzo miły personel. Na śniadaniach był duży wybór ale tylko rano.

• Ocena dodana: 7 października 2023

ok

Długi czas meldunku . Słabe oznakowanie na parkingu podziemnym , można jednak zostawiać klucze przy wejściu i obsługa parkuje i oddaje auto . Brak miejsca na suszenie ubrań - okna otwierane ale bez balkonu . Osoby sprzątające - raz lepiej raz gorzej - ale skandal że sprzątają tylko pokoje i korytarz - natomiast na schodach pomiędzy piętrami brudno kurze , śmieci i leżące niedopałki papierosów te same przez 9 dni pobytu - SKANDAL .

ŚNIADANIA - wybór ok .ale owoce i kawa średniej jakości , obsługa pomocna miła. Recepcja zależy kto Pan z Azji niezbyt pomocny i mylący wszystko . Bilsko sklep spożywczy czynny całą dobę oraz apteka , metro ok. 500 metrów . Parking bezpłatny , bus na plażę " LA MER " w cenie 3 razy dziennie , trzeba informować się przy wejściu . Basen zewnętrzny średniej wielkości + brodzik i mini fontanny dla dzieci , duża ilość leżaków . Woda w basenie super chłodna ( były ) upały w nocy 34C więc można było się ochłodzić , duży plus za godzinny otwarcia od ( 8 lub 9 ) do 22 . + Siłownia czynna całą dobę . Panowie z obsługi Basenu super pomocni i uśmiechnięci . Basen widokowy na lotnisko i Dubaj na dachu płatny ok. 50 AED ale w tym jakieś drinki oraz szklana PODŁOGA BASENU WIDOKOWA - nie korzystałem ale , warto się zainteresować można wjechać na poziom R i samemu ocenić czy warto . Większość załogi uśmiechnięta. Ale super - super miły Pan z obsługi "lokaj" zapomniałem imienia ( chyba Collins ) zawsze uśmiechnięty i pomocny - dla mnie powinien być MANAGEREM - zna potrzeby gości . Ogólnie hotel Ładny , wygodne łóżka

• Ocena dodana: 7 września 2023

Stopover Dubai
    • Deluxe Suite - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

Obsługa pokoju to lekka porażka... 3 razy wzywałem aby uzupełnić pościel... Rezerwacja była na 4 osoby a obsługa nie potrafiła tego zrozumieć? Zajęło to obsłudze ponad 2 godziny, bez pełnego efektu końcowego... Chyba GRAND po drodze się zgubiło... i nie wiem czy tez Mercury... Jak na Dubaj to .. Taka marka i taka wtopa...

Ok

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Wygodne łóżko dogodna lokalizacja blisko metra 360 m. Blisko market. Śniadanie bez wodotrysków ale ok.

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2023

Fajny hotel blisko lotniska!
    • Twin Room Deluxe - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

Bardzo ładny hotel, kilka minut od lotniska. Porządek, pyszne śniadanie, miła obsługa. Spędziliśmy tu tylko jedną noc tuż po przylocie, ale można śmiało wybrać ten hotel na dłuższy pobyt.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

blisko stacja metra, śniadania ok-duży wybór, owoce, soki, kawa, herbata, transfer lotniskowy i na plażę, czysto, codziennie sprzątanie i wymiana ręczników, miły i pomocny personel,

• Ocena dodana: 16 maja 2023

brak suszarki do włosów w pokoju i kabiny prysznicowej.

miła obsługa hotelowa.

• Ocena dodana: 14 maja 2023

Lokalizacja ok

Cena na booking była dużo niższa niż ta którą pobrał od nas hotel ( i nie chodzi tu o taxe). Zamówione na konkretną godzinę lunch boxy nie dotarły na czas bo obsługa zapomniała przygotować. Chaos na recepcji, straciliśmy 1h przy zameldowaniu.

Bliskość do metra

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Transfwr na i z plaży mógłby być choć 1 - 2 więcej w ciągu dnia.

Piękny, duży apartament. Ciepły basen. Pyszne śniadania. Transfer na plażę La Mer

• Ocena dodana: 3 maja 2023

Hotel ma dużo do poprawy, ale na jedną/dwie noce ok

Tragiczny personel - przyjechaliśmy w nocy a nasz pokój nadal nie był gotowy, dali nam inny, który po jednej nocy musieliśmy opuścić Mały wybór śniadań, niezbyt smaczne, nie było nawet kawy czy herbaty!

Nowoczesny i zadbany obiekt, czystość, transport na lotnisko

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2023

Doskonały stosunek ceny do jakości, polecam.

Basen na dachu był niestety zamknięty. Na śniadaniu dla dzieci nie było nutelli. Kanapa rozkładana w salonie mało wygodna.

Bardzo blisko metra. Basen duży, podgrzewany. Hotel ładny.

• Ocena dodana: 21 marca 2023

słabe śniadanie brak szczotek do zębów w pokoju

basen

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 24 lutego 2023

Śniadania monotonne

• Ocena dodana: 25 stycznia 2023

polecam

bardzo miła obsługa, pokoje przestronne, transfer lotniskowy bez zarzutu.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2023

podjechal pelny autobus z innego hotelu na plaze i nie bylo dla nas miejsca

wysoki standard, podgrzewany basen, silownia i sniadania

• Ocena dodana: 7 stycznia 2023

brak standardu 5 *

pusty krem do ciała, złe sprzątanie

zapach kosmetyków w łazience

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2022

• Grosvenor Suite - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

Jedzenie z room service niejadalne i bardzo drogie, a innej restauracj nie ma.

Wygodne lozka i czysty pokoj. Wszystko ok.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

Bardzo blisko lotniska. Piękny hotel. Bardzo czyste pokoje i łazienki.

Bardzo blisko lotniska. Przepiękny hotel. Dwa baseny. Fantastyczna obsługa.

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

Świetny hotel!

Minusów brak, może lokalizacja aczkolwiek metro jest blisko my podróżowaliśmy autem i zazwyczaj dojazd do atrakcji zajmiwał +/- 30min.

Ocena 10/10, nasz pokój 804 na 8 piętrze miał widok na basen, spełnił wszystkie oczekiwania. Ogromne i wygodne łóżko w części sypialni, dostaliśmy zgodnie z życzeniem łóżko dla dziecka. Fajne patio z placem zabaw, plytki basen z cieplutką wodą, wiekszy głęboki na 1,5m, na basenie dostepne reczniki, ratownik caly czas na postsrunku :) Sniadania bardzo urozmaicone, duzy wybór wiec duzy plus. No i najwazniejsze obsluga hotelu to przemili ludzie, pelni uśmiechu i serdeczności, czuliśmy się jak w domu :) nasz pobyt trwał 13 dni, więc z reką na sercu mogę polecić na dłuższy pobyt, dla rodzin jak w naszym przypadku również :)

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

Odzwierciedlajaca

Hałasująca klima, urwana rączka od prysznica samo świecące się swiatlo, brak zawieszek na drzwi "nie przeszkadzac", nie majacy wydac reszty perseonel, nie działającą kartą 30min przed regulaminowym wymeldowaniem co było problematyczne...

Usmiech personelu, sprawnie działającą winda, dobry parking

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

• Dubai Suite - Complimentary Shuttle Service to Dubai Mall, La Mer Beach & DXB Airport Drop-Off

Standard, czystość i personel na najwyższym poziomie.Pan Darshan z recepcji przesympatyczny człowiek!

• Ocena dodana: 6 grudnia 2023

Idealny wybór na kilkudniowy pobyt w Dubaju

Jedynie prysznic w pokoju mógłby być nieco odświeżony.

Duży wybór śniadań, bardzo miła i pomocna obsługa. Czystość w pokoju na plus. Basen idealny do odpoczynku po turystycznych atrakcjach Dubaju. WiFi też daje radę. Bardzo blisko stacja metra.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 1 listopada 2023