2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Sharjah Emirate – opinie o hotelach
  4. Adżman – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman

Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman – opinie 4-gwiazdkowy

Sheikh Humaid Bin Rashid Al Nuaimi street, PO 18888 Adżman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nr 8 z 26 hoteli w mieście Adżman

8,3

8,2

• Ocena dodana: 17 lutego 2024

Hotel usytuowany przy prywatnej plaży, zaraz po drugiej stronie ulicy. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy cenią
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią i widokiem na morze – dla niepalących

Dostęp do prywatnej plaży, darmowy autobus raz dziennie do Dubai Mall, ogromny wybór jedzenia

• Ocena dodana: 11 stycznia 2024

• Apartament typu Suite z 1 sypialnią i widokiem na morze – dla niepalących

Całodobowy hałas z głównej ulicy, ciężko było zasnąć.

Bardzo przyjemny personel,, czystość w pokoju o którą dbał Pan Nazmul, obfite śniadania, piękny widok z okna.

• Ocena dodana: 15 lutego 2023

Wspaniałe wakacje...
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią i widokiem na morze – dla niepalących

Hotel jest nieco nadszarpnięty czasem... ale kto w wakacje spędza czas w hotelu?

Miły, sympatyczny i pomocny personel. Bardzo dobre śniadania i pozostałe posiłki. Piękny widok z pokoju. Wspaniała, czysta plaża i ciepłe morze, bezpłatne leżaki i ręczniki na plaży . Duży przestronny apartament wyposażony w lodówkę i kuchenkę mikrofalową. W łazience zestaw kosmetyków, codzienna wymiana ręczników.

• Ocena dodana: 19 listopada 2022

• Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto – dla niepalących

Świetna lokalizacja ,Pyszne potrawy,obsługa na najwyższym poziomie.Pokoje i łazienki do odświeżenia

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 4 października 2022

Udany
    • Standard Double Room with City View - Smoking

Rosjanie pakujący przy śniadaniu niesamowite ilości jedzenia do plecaków

• Ocena dodana: 26 lutego 2022

• Pokój typu Deluxe z 2 łóżami pojedynczymi i widokiem na morze – dla niepalących

Nie polecam pokoi na najwyższym piętrze, widok cudowny, ale hałas od klimatyzatorów na dachu jak w samolocie. Bez problemu zmieniono nam pokój na cichy i to jeszcze lepszym standarcie.

widok z okna niesamowity - zwłaszcza zachód słońca, posiłki - 3 rodzaje ryb, różnorodne ciasta, świeżo wypiekane pieczywo tradycyjną arabską metodą,która można podglądać na żywo, duzo owoców, sałatek Bardzo dziekuję za pomoc Tunde, zadzwonił i umówił mojego męża do lekarza, przesłał szpitalowi dokumenty ubezpieczenia.Pomagał nam z uśmiechem . Atmosfera pobytu dzięki Tunde i dziewczynie w restauracji sprawiła, że odpoczeliśmy na urlopie. Warto udać się na spacer na bazar, kupić daktyle w czekoladzie.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 29 lutego 2024

Polecam dla rodzin z małymi dziećmi
    • Apartament typu Suite z 1 sypialnią – dla palących

Pod koniec lutego wybraliśmy się na rodzinny pobyt z małymi dziećmi. Fantastyczny personel, bardzo uprzejmy i pomocny. Pokoje może nie najnowocześniejsze ale bardzo czyste i przestronne. Przepiękny widok na morze. Dobre jedzenie, świetne desery. Prywatna plaża po drugiej stronie ulicy. Na plaży bezpłatne leżaki oraz ręczniki. Bar, prysznice/przebieralnie, toalety. Czysta plaża idealna dla dzieci plus mini plac zabaw na plaży. Hotel oferuje bezpłatny autokar do Dubaju. W hotelu również basen, sauna i siłownia z podstawowymi urządzeniami. Polecam!!! Dziękujemy za świetny pobyt.

• Ocena dodana: 23 stycznia 2024

Rewelacja - cudowne miejsce - bardzo odpoczęliśmy, dziękujemy!

Wszystko było znakomite

Wspaniałe miejsce na odpoczynek nad morzem! Niezwykle uprzejma Obsługa obiektu na każdym szczeblu i w każdej sprawie bardzo pomocna, uśmiechnięta i życzliwa. Otrzymaliśmy większy pokój z widokiem na morze (suite) zamiast standardowego bez widoku na morze, jaki zamówiliśmy. Jedzenie obłędne!!! Wspaniałe śniadania, różnorodne, dużo warzyw i owoców, na słodko, na ciepło oraz klasyczne i cudowne omlety na świeżo przyrzadzane. Lunch bardzo urozmaicony, wspaniałe dania z grilla plus duży wybór innych tradycyjnych potraw, warzyw, owoców, sałatek i słodyczy. Kolacja to samo. Napoje w opcji all-in serwowane do stolika (oczywiście brak alko a uwagi na kraj) - napoje gazowane w puszkach, soki, woda, kawa, herbata. Morze na przeciwko hotelu, czysta plaża, bezpłatne leżaki i parasole, bar na plaży. Możliwość wyjazdu do Dubaju Mall codziennie autokarem hotelowym plus powrót w cenie pobytu. Dziękujemy i pozdrawiamy Cały Zespół Hotelowy!! Goście z pokoju 906 :) Polecamy!!!

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

Brak

Wszystko super.. Jedzenie mega dobre.. Obsługa super na bardzo wysokim poziomie.. Plaża czysta ręczniki codziennie nowe.. Bardzo polecam

• Ocena dodana: 26 marca 2023

Bardzo polecam👍
    • Pokój dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze – dla niepalących

Byliśmy z dziećmi na początku lutego 2023 r. Pogoda świetna. Hotel godny polecenia, z własną, szeroką plażą i wewnętrznym basenem. Codziennie darmowy bus do Dubaju. Pyszne, lokalne jedzenie na każdy posiłek. Pokoje nowoczesne i komfortowe (mieliśmy pokoje łączone z widokiem na morze). Obsługa w każdym miejscu hotelu rewelacyjna-fantastyczni, przemili ludzie. Blisko markety, także z mocnymi trunkami. Warto tam spędzić wakacje😆

• Ocena dodana: 17 lutego 2023

Cudowne miejsce dla grupy przyjaciół i rodzin

Brak

Polecam!!! Byliśmy w lutym 2023 roku grupą 10osob w 4 pokojach rodzina i ptzyjaciele. Wszystko było na najwyższym poziomie: jedzenie różnorodne, bardzo dużo owoców, codziennie owoce morza, pyszne placki. Ogromne, wygodne łóżka, wanna w każdej łazience. Na urodziny dostaliśmy cudowny TORT URODZINOWY. Na walentynki był śliczne, smaczne ozdoby.Personel pomocny, zawsze uśmiechnięty. Pan JANAKA z obsługi hotelu pomógł nam z rezerwacją wycieczek oraz taksówkami/transferem i które sam nam rezerwował. Czysta piękna plaża, niedrogie atrakcje wodne typu skutery, banany itp. codziennie darmowy autobus do Dubaju. CUDOWNY plac zabaw dla dzieci przy samej plaży. Można spokojnie opalać sie na lezaczku, gdzie dzieci bawią się na placu zabaw. Dziękujemy obsłudze hotelu za wspaniały pobyt. Ten hotel nie ma żadnych minusów.

• Ocena dodana: 13 lutego 2023

Bylismy bardzo zadowoleni.

Wszystko było ok.

Pokój przestronny, wyposażony w małą lodówkę, mikrofalę i zestaw do parzenia herbaty i kawy. W łazience zestaw kosmetyków, suszarka i ręczniki (często zmieniane). Codziennie sprzątali. Prywatna plaża, na której serwują kawę i soft drinki, darmowe leżaki i ręczniki. Smaczne jedzenie i desery. Blisko markety spożywcze (choć ja z nich nie korzystałam, bo zarezerwowałam pobyt all inclusive) Obsługa bardzo uprzejma i pomocna- na wycieczkę do Abu Dhabi dostaliśmy lunch boxy. Gorąco polecam.

• Ocena dodana: 9 lutego 2023

• Pokój dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze – dla niepalących

Wszystko ok.Pobyt spełnił moje oczekiwania. Goraca polecam.

Świetna lokalizacja, prywatna plaża 3min.od hotelu, na plaży dostępne leżaki, ręczniki, soft drinki, kawa z ekspresu. Obsługa bardzo dba o gości hotelowych. Jedzenie smaczne i różnorodne. Pobyt all inclusive.

• Ocena dodana: 26 stycznia 2023

Świetny wypoczynek w miłej przyjaznej atmosferze

Łazienka do remontu

Bardzo uprzejmy pomocny personel. Otrzymałyśmy apartament z widokiem na morze, mimo zakupionego pokoju 2 osobowego. Świetne i różnorodne jedzenie. Bezpłatny, jeżdżący codziennie autobus do Dubaju.

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 18 października 2022

4,0
    Bardzo przeciętny hotel na nie więcej niż 3 gwiazdki.
    • Standard Room City View - Non-Smoking

Hotel dość stary i wskazany byłby remont. Goście prawie wyłącznie z Rosji - hotel wyraźnie nastawiony na ten kierunek (informacje w języku rosyjskim). Stały problem z rezerwacją leżaków na plaży. Brak jakichkolwiek napoi alkoholowych w opcji all inclusive (nawet piwa).

Przyjemna prywatna plaża, dość urozmaicone jedzenie, ładny widok na morze.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2022

Fenomenalne miejsce
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze - dla palących

Wraz z 1 czerwca pojawiła się w hotelu masa Rosjan, w maju jeszcze nie było nikogo stamtąd.Obsługa mówi po Rosyjsku, więc chyba to jest dość popularny hotel wśród tej narodowości. To nie wina hotelu więc absolutnie nie odejmuję mu niczego :)

Wszystko nam się podobało! Świetny hotel, super zaangażowana obsługa. W krajach arabskich gwiazki hoteli mogą wprowadzać w błąd ale tutaj wszytko było tak jak powinno a nawet lepiej. Boy hotelowy zaparkował nam samochód, wyjął bagaże i zawiózł do pokoju. Dokładnie tak samo przy wymeldowaniu. Przyjemna dawka luksusu. Obsługa recepcji robiła wszystko by umilić nam pobyt, spełniając wszelkie nasze oczekiwania lub specjalne prośby. Specjalne podziękowania należą się recepcjoniscie Mahmoud, za wszystko! Po 2 stronie ulicy jest prywatna plaża z ręcznikami, leżakami, napojami. Jedzenie w hotelu to temat na osobną opinię. Przepyszne i zróżnicowane jedzenie, kuchnia taka mieszana ale najbliższa indyjskiej. Przepyszne! Codziennie z hotelu jeździ darmowy autobus do Dubaju. Planujemy tam powrócić.

• Ocena dodana: 7 marca 2022

Hotel Dla mało wymagających
    • Standard Room City View - Non-Smoking

Stary, śmierdzący wilgocią pokój. Wszystkie ciuchy nam przesmierdly - tragedia. Nawet okna nie dalo sie otworzyć. Rozumiem że mieliśmy tańszy pokój no ale bez przesady jakieś standardy powinny zostać zachowane. Dodatkowo kolejki na śniadanie były bardzo długie, czasem czekaliśmy około 40 minut a pozniej personel mówił że trzeba już kończyć jeść - to nie było mile. Nikt nie informuje co jest w cenie pobytu a za co trzeba dodatkowo zapłacić.

Bardzo miły i pomocny personel. Pyszne jedzenie. Plaża jest super, czysta bardzo duzo leżaków. Bar na plaży jest ok. Z pod hotelu codziennie jeździ autobus darmowy do Dubai Mall.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

super

przemiał obsługa dobra lokalizując i piękny widok na morze

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 15 lutego 2024