2. Albania – opinie o hotelach

9,6

9,2

• Ocena dodana: 5 maja 2024

• Pokój Trzyosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Poda Boutique Hotel to prawdziwa oaza spokoju nad brzegiem morza. Podczas mojego pobytu doświadczyłem niesamowitego zaangażowania obsługi, która sprawiła, że czułem się jak najważniejszy gość. Ich uwaga do detali i serdeczność zaskoczyły mnie pozytywnie. Jednak to, co naprawdę zachwyciło mnie podczas pobytu, to wysoka jakość posiłków. Śniadania były nie tylko smaczne, ale też estetycznie podane, co dodatkowo podnosiło doświadczenie spożywania posiłków. Położenie hotelu tuż przy plaży oferuje niesamowite widoki na morze, szczególnie o zachodzie słońca. Bliskość do plaży umożliwiała nam korzystanie z jej uroków o każdej porze dnia, co było niezapomnianym doświadczeniem. Podsumowując, Poda Boutique Hotel to idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu, luksusu i wyjątkowego doświadczenia hotelowego. Gorąco polecam!

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Polecam
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Wspaniała obsługa i fenomenalne pokoje. Czysta plaża od razu przy hotelu. Jedzenie również pyszne. Ręczniki plażowe w cenie. Szybkie WiFi i bardzo czysto. Polecam bardzo

• Ocena dodana: 8 września 2021

Polecam
    • Apartament z łóżkiem typu king-size i wanną z hydromasażem

Czystość - mimo codziennego sprzątania do poprawy , mrówki w pokoju (3 piętro) , problem z reżimem sanitarnym w restauracji , całkowity brak reżimu COVID , dozwolone palenie w restauracji

Dobre śniadanie , dobra lokalizacja , wstęp na prywatną plażę bez opłat , bardzo dobra restauracja na kolacje

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 11 lipca 2021

• Pokój Trzyosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Bardzo ładny hotel, zlokalizowany przy jednej z najpiękniejszych plaż w Ksamilu. Bardzo smaczna kuchnia, sporo dań z owocami morza. Hotel posiada ładny basen, duży beach bar, który odwiedzają również goście z zewnątrz. Przemiła obsługa. Pokój duży, przestronny, sprzątany każdego dnia. Każdego dnia grała do późnych godzin nocnych muzyka, można było potańczyć. Hotel dobry dla osób, które chcą miło spędzić czas w towarzystwie innych. Dla osób szukających ciszy może być wieczorami zbyt głośny. Mi się podobało, Polecam

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2022

3,0
    Jestem zmęczony okropną i głośną muzyką
    • Pokój Trzyosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Okropna i głośna muzyka od popołudnia do północy dyskfalifikująca hotel dla wypoczynku

• Ocena dodana: 22 września 2023

• Apartament z łóżkiem typu king-size i wanną z hydromasażem