2. Austria – opinie o hotelach
  3. Tyrol – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Scheffau am Wilden Kaiser – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Austria Scheffau am Wilden Kaiser Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobrze wyposażony aneks kuchenny; Blisko przystanek ski- bus'a”

• Zagglhaus Ocena: 9,2

„Apartament blisko stoku narciarskiego, widok na góry z balkonu, świetnie wyposażona kuchnia i bardzo miła właścicielka :)”

• „Stosunek ceny do jakości był bardzo korzystny. Apartament przestronny, czysty, ciepły, położony blisko przystanku autobusowego - SKIBUSPASS w cenie. W ogóle nie potrzebowaliśmy uruchamiać samochodu. Sam ośrodek ok 270 km tras narciarskich - nie do objechania na tygodniowy pobyt. Cena za apartament dla 4 osób na tydzień ok 1000 EUR rekompensuje niewielkie niedogodności. Ogólnie - polecam!”

• „Lokalizacja super blisko do skibusa, do sklepu Spar, bardzo miły i pomocny właściciel.”

• „Mili i uczynni właściciele. Reagowali natychmiast na prośby o pomoc.”

• Scheffauerhof Ocena: 7,9

„Apartament przy wyciągu. Wystarczy przejść przez ruchliwą ulicę.”

• „Wygodne samodzielne zameldowanie przez skrytkę na klucze - jadąc z trasy brak stresu by dojechać na określoną godzinę. Lubię takie rozwiązania. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia - można gotować obiady. Bardzo duży taras. 5 minut od wyciągu, którym można wjechać wysoko w góry i spacerować po szlaku - my byliśmy z wózkiem dla dziecka i zjechaliśmy kolejką do Ellmau by spacerkiem wrócić do Scheffau”

• Zagglhaus Ocena: 9,2

„Spokojna,i cicha okolica.Blisko wyciągi narciarskie ,można dojść piechotą.Bardzo mili gospodarze.Możliwość zamówienia świeżego pieczywa na śniadanie. Kuchnia dobrze wyposażona. Obiekt godny polecenia.”

20 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Scheffau am Wilden Kaiser

na podstawie 2 268 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com