2. Bośnia-Hercegowina – opinie o hotelach
  3. Ivanica – opinie o hotelu
Bośnia i Hercegowina Ivanica Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czyste, przestronne pokoje, zadbany basen, wspaniała gościnność gospodarzy. Warto tu przyjechać, mimo lokalizacji na uboczu”

• Apartments Phoenix Ocena: 9,4

„Mili, wspaniali gospodarze”

• Voja Rooms Ocena: 8,9

„Wygodne łóżka, nie było klimatyzacji, ale był wiatraczek więc też spoko. Blisko do Dubrovnika, to był nasz przystanek na jedną noc przed zwiedzaniem Dubrawnika. Polecam na opcje żeby przespać jedną noc.”

• Apartment Kap Ocena: 9,7

„Duże i klimatyzowane pokoje, miła obsługa.”

• Apartments Siesta Ocena: 9,5

„Kolejny udany pobyt w tym apartamecie. Napewno tam wrócimy.”

• Dubrovnik Heights Ocena: 7,8

„,przestronne pokoje, świetny basen z pięknym widokiem,grill i stoły na zewnątrz,dużo leżaków ,stół do pingponga,”

• „To jest fantastyczne miejsce, które znacząco przewyższyło nasze oczekiwania. Bardzo mili gospodarze, wspaniały ogród, miejsce do grilowania, basen. Dzieci były w niebo wzięte. Świetna lokalizacja, polecam wyjazd na plażę Cupari gdzie jest darmowy parking i łatwe zejście do wody. Jest również łatwy dojazd do Zatoki Kotorskiej w Czarnogórze, 30 km dalej jest miasto Trebinje gdzie jest wiele fajnych restauracji, parków i atrakcji dla dzieci. Wszystko w bardzo dobrych cenach. W okolicy jest sklep oraz kawiarnia. Pokoje bardzo czyste z wyposażenia jest wszystko co potrzebne. Przejazd przez granicę to max 15 minut nie było to żadnym problemem. Bardzo bardzo polecam”

• Apartments Ema Ocena: 9,2

„Piekny, duży przestronny apartament. Przybyliśmy z dużym opóźnieniem w nocy, nie było problemu z zamaledowaniem. Przemiła Właścicielka, która wszystko wytłumaczyła i pokazała. Wygodne łóżka, klimatyzacja działająca bez zarzutu. Jak najbardziej polecam na dłużej, jako miejsce wypadowe...my mieliśmy tak tylko jedna noc ale to jest mega duży apartament w którym można zostać na dłużej. Polecam i dziękuję!”

• Apartments Siesta Ocena: 9,5

„Apartament urządzony w przemyślany sposób, miła i pomocna właścicielka. Blisko granica z Chorwacja, po zwiedzaniu Dubrownika było blisko. Balkon wraz z stolikami, klimatyzacja w dużej sypialni. Polecam szwędaczą 😀”

• „Ogolnie bardzo dobry standard i bardzo mili gospodarze. Podobalo nam sie miejsce do wypoczynku, basen i piekne rosliny wokol.”

10 najlepszych hoteli w mieście Ivanica

na podstawie 855 opinii na Booking.com