2. Bośnia-Hercegowina – opinie o hotelach
  3. Foča – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Bośnia i Hercegowina Foča Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartman Andric Ocena: 9,5

„Super apartament, czysto , bardzo dobry kontakt z wynajmującym , kompletne wyposażenie kuchni i łazienki, łóżka wygodne, lokalizacja blisko Foca.Polecamy w 100%”

• „Piękny apartament z zamykanym garażem, w samym centrum.”

• „Bardzo miły właściciel. Spędziliśmy tam jedna noc, niczego nam nie brakowało.”

• Apartman NM Ocena: 9,7

„Bardzo miła pani właścicielka! Niczego nam nie brakowało. Polecam. Było bardzo czysto.”

• Apartman Djole Ocena: 9,5

„Serdeczność i gościnność gospodarzy przewyższa wszystko - stare dobre Bałkany :). Dom jest jak na zdjęciach i zapewnia wszystkie potrzeby, idealna lokalizacja na wypad w pobliskie góry. Altanka przed domem, krówki przechadzające ulicą, spokój. Świetny klimat. Nasze dzieci najmilej wspominają pobyt w tym domu z 15 różnych noclegów podczas naszej podróży po Bałkanach. Zdecydowanie polecam.”

• Park Apartment Ocena: 9,1

„Świetna lokalizacja, mili i pomocni właściciele którzy udostępnili miejsce w garażu na samochód. Apartament bardzo dobrze wyposażony.”

• Apartman River 2 Ocena: 8,1

„Łóżka wygodne, podstawowe wyposażenie kuchni, sympatyczni właściciele, parking i spoko lokalizacja”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Foča

na podstawie 2 742 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com