2. Comentarii despre hoteluri în Belgia

frig in camera

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 23 noiembrie 2021

4,0
    feriți-va de aceasta unitate de cazare
    • Călător singur
    • Apartament

probleme grave de igiena; mai mult decât atat in 5 zile de sejur nu au schimbat prosoapele sau lenjeria niciodata! in interiorul camerei, in baie, in momentul când făceam dus, se umplea podeaua de apa pe toată suprafața încăperii! in mod ciudat, deși rezervarea era făcută prin booking (și achitata integral cu 3 sapatamani înainte de ziua cazării - cu toate ca nu aveau voie sa facă acest lucru întrucât am rezervat cu anulare gratuită pana la o zi înaintea sejurului); reprezentanții proprietații au solicitat un card de credit drept garanție in momentul intrării in unitate, amenințând ca altfel nu îmi vor permite cazarea in acea unitate! nr camerei este 37; Menționez ca am stat in mai multe rânduri in acea unitate, iar de fiecare data au fost diverse probleme; și de fiecare data am primit e mail cu scuze! susțin dumnealor ca au 4 stele … in realitate nu sunt mai mult de 2 stele raportat la serviciile pe care le desfășoară! ps: colac peste pupăza in ultima seara a sejurului am fost și evacuați întrucât a început alarma de incendiu și am stat afara in frig mai bine de 2 ore!

locația

Sejur în noiembrie 2021