2. Bułgaria – opinie o hotelach
  3. Prowincja Burgas – opinie o hotelach
  4. Kiten – opinie o hotelu
Bułgaria Kiten Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Park 1 Ocena: 8,1

„Wszystko. Personel , wysoka półka Czystość ok.”

• Aparthotel Romance Ocena: 7,7

„Spokojne miejsce na uboczu z pięknymi widokami na morze. Blisko plaża. Właścicielka bardzo przyjemna i serdeczna.”

• Hotel Eos Ocena: 8,5

„Czysto i miła obsługa”

• „Tylko lokalizacja. Nad samym morzem. I jednocześnie nie daleko do głównej ulicy, gdzie znajdują się wszystkie atrakcje miasteczka.”

• Hotel Lazur Ocena: 9,5

„Przepyszne śniadanie, bardzo czysto, codziennie wysprzątany pokój, miła obsługa”

• Hotel Onyx Ocena: 8,6

„Średniej wielkości hotel położony stosunkowo blisko głównego deptaka i plaży. Bardzo miły personel, zarówno na recepcji, jak i w restauracji. Czysty i duży basen. Śniadanie w cenie, kilka opcji do wyboru na zasadzie szwedzkiego stołu, jedzenie dokładane nawet 15 min przed końcem. Wifi dobrze działa w całym obiekcie. Parking - pod hotelem - za dodatkową opłatą (6 lev/doba).”

• Hotel Marina Ocena: 7,8

„Jedzenie swieze,bardzo smaczne.Plaza na wyciagniecie reki.”

• Queen Nelly Park Ocena: 8,1

„Piękny nowy hotel, ze świetną obsługą. Pyszne jedzenie, spokojna okolica, blisko plaża oraz mnóstwo atrakcji szczególnie dla dzieci. Polecam każdemu !”

• „Uwielbiam takie miejsca. W kontakcie z naturą, koło plaży, a jednocześnie wszystko jest. Nawet pralka i klimatyzacja w przyczepie. Wokół przyczepy kuchnia, toaleta, prysznic, ciepła woda, wygodne miejsca do wypoczynku. Do plaży 50 metrów. Żałuję, że mogłem tam być tylko raz. Kontakt z właścicielką bezproblemowy, otwarte i zamknięte zdalnie. Motocykle zaparkowane tuż przy przyczepie. Widać, że okolica bezpieczna, wjazd na teren przez szlaban i stróżówkę. Wygodniej niż w wielu apartamentach, w których spaliśmy w czasie podróży. Zdecydowanie polecam!”